Компанія «НІБУЛОН» продовжує успішно реалізовувати суднобудівну програму

Сьогодні «НІБУЛОНівські» суднобудівники працюють над п’ятьма замовленнями, три з яких уже мають сформований міцний корпус судна.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033) 

На замовленні встановлено усі зовнішні двері та ілюмінатори, а також виконано підготовчі роботи для монтажу кранцевого захисту корпусу судна. Установлено фундаменти під головні двигуни та підготовлено мiсце для гвинторульових колонок. 

Наразі фахівці малярно-ізоляційної дільниці проводять наступний етап фарбувальних робіт уже сформованого міцного корпусу замовлення. Готується до встановлення ходова рубка та продовжується монтаж трубопроводів, електрослюсарного і доізоляційного насичення.

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

Після успішного встановлення надбудови міцний корпус замовлення повністю сформовано. Сьогодні суднобудівники монтують трубопроводи, електрослюсарне та доізоляційне насичення. Встановлено перші зовнішні двері та ілюмінатори. 

На черзі – фарбувальні роботи готового корпусу судна, монтаж кабельних ліній та встановлення обладнання пропульсивного комплексу.

Друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500 (зам. 10036)

Міцний корпус несамохідного замовлення сформовано й наразі ведуться роботи з очищення та фарбування його сухих відсіків. На палубі встановлюються комінгси вантажного майданчика та леєрне огородження. Монтуються труби пожежної системи і системи осушення.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

На сьогодні виготовлено більше половини секцій необхідних для будівництва судна, частина з яких перенесена на передстапельний майданчик підприємства. У збірно-секційному цеху тривають роботи з виготовлення решти секцій замовлення.

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

У цеху металообробки закінчуються роботи із порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна. Суднобудівники складально-зварювальної дiльницi приступили до виготовлення перших секцій.

Сьогодні на плановому ремонті в ССЗ «НІБУЛОН» знаходяться три самохідні судна компанії.

Нагадаємо, нещодавно несамохідне судно-майданчик відкритого типу пр. В1500, збудоване на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН», пішло у свій перший рейс, перевізши 400 забивних паль.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.