Чергове поповнення нібулонівського флоту: ССЗ «НІБУЛОН» спустив на воду буксир проекту POSS-115

16 жовтня суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду лінійний буксир проекту POSS-115 «NIBULON-8».

Цей буксир було урочисто закладено генеральним директором компанії Олексієм Вадатурським і Президентом України Петром Порошенком 23 травня цього року під час урочистостей з нагоди відкриття масштабних міжнародних виставок «Суднобудування-2018» і «Водний транспорт».

Спуск першого із чотирьох запланованих суднобудівною програмою підприємства на 2018-2019 рр. суден проекту POSS-115 проходив у робочій обстановці, адже на сьогодні на території  нібулонівської верфі паралельно з активною розбудовою флоту продовжується масштабна реконструкція. Хрещеною матір’ю новозбудованого судна, що розбила символічну пляшку на вдачу об його борт, стала молода кранівниця Ткаченко Анастасія.

Буксири проекту POSS-115 мають довжину  37,2 м, габаритну осадку 2,54 м, потужність 1320 кВТ та швидкість в 11 вузлів. Вони обладнані новітнім обладнанням провідних світових виробників Нідерландів, Німеччини, Швеції, Данії, Польщі та ін. Основне їх призначення ­–  проведення караванів несамохідних суден по Дніпру та БДЛК.

Варто зазначити, що у складі буксирного флоту компанії вже є шість суден зазначеного проекту, два з яких – «NIBULON-5» та «NIBULON-6» – стали першим замовленням суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН», і були спущені на воду у 2014 р.

Наразі на суднобудівно-судноремонтному заводі компанії  на різних стадіях готовності знаходяться одразу шість замовлень, у тому числі  ще три буксири проекту POSS-115, а також 140-метровий потужний перевантажувач з двома крановими частинами, для спуску якого ведеться реконструкція заводського сліпу. На сьогодні чисельність нібулонівського флоту становить вже 70 суден,  які компанія активно використовує, переорієнтовуючи вантажі на водний транспорт та знижуючи таким чином завантаженість українських доріг.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.