Будiвництвo флoту йдe за планом

ССЗ «НІБУЛОН» продовжує реалізовувати суднобудівну програму, дотримуючись усіх заходів для запобігання поширення коронавірусної інфекції COVID-19 між працівниками компанії.

Перший портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10033)

На замовленні змонтовано ходову рубку, у якій уже встановлено пульти управління. Наразі фахівці підприємства займаються їх підключенням. Завершено роботи з ізоляції і зашиття усіх приміщень буксира. Салон команди облаштований необхідними меблями та технікою. 

Триває монтаж пропульсивного комплексу, після чого буксир буде спущено на воду для проведення ходових випробувань. 

Другий портовий буксир штовхач-кантувальник пр. Т410 (зам. 10034)

Усі роботи з монтажу трубопроводів, електрослюсарного та доізоляційного насичення виконано. Встановлено якірний, швартовний пристрій, а також буксирний гак. Продовжується монтаж  ходової рубки. Фахівці прокладають кабельні лінії на судні та займаються підключенням обладнання.

У збірно-секційному цеху тривають роботи з виготовлення металевої тентової конструкції, яка призначена для захисту головних двигунів замовлення.

Третє несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10037)

Закінчуються роботи із формування міцного корпусу замовлення. У сухих відсіках тривають випробування на герметичність, після чого фахівці малярно-ізоляційної дільниці приступлять до їх очищення та фарбування.

Тим часом на палубі суднобудівники уже встановлюють комінгси вантажного майданчика, проводиться монтаж трубопроводів.

Четверте несамохідне судно-майданчик пр. В1500 (зам. 10038)

Цех металообробки закінчив свою частину роботи з порізки та гнуття металу для виготовлення деталей корпусу судна, тому наразі активно працює збірно-секційний цех, який  уже підготував більше половини секцій, необхідних для формування корпусу замовлення. Готові секції уже перенесено на передстапельний  майданчик підприємства.

Нагадаємо, у березні суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» спустив на воду уже друге несамохідне судно-майданчик відкритого типу проєкту В1500.

Усі права захищені © 2023 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.