Завершено будівництво вантажного причалу

Компанією «НІБУЛОН» разом із підрядними організаціями вже завершено перший етап будівництва перевантажувального термінала у Запорізькій області (с. Біленьке).

Наприкінці 2014 року фінішувало будівництво вантажного причалу термінала. У зазначені строки, незважаючи на складні погодні умови, по завершенні бетонних робіт та влаштуванні колії суднонавантажувальної машини миколаївськими фахівцями ТОВ «Гідротехнології» роботи були завершені.

Збудована причальна споруда, довжиною 105 м та шириною 18 м, дозволяє завантажувати несамохідне судно компанії (довжиною 90 м) при підході із буксиром проекту POSS-115. Для цих операцій на причалі буде встановлено суднонавантажувальну машину виробництва компанії «TELESTACK» потужністю 500 тонн/год.

Варто відзначити, що такі будівельні здобутки компанії систематично відзначаються на національному рівні. Зокрема, у 2011 році, в рамках Національного морського рейтингу України, «НІБУЛОН» став лауреатом у номінації «Золотий причал», у 2012 році у даній номінації компанія взагалі стала єдиним лауреатом, що будує нові причали в Україні.

Наразі роботи на будівельному майданчику тривають. Олександр Літвінов, інженер по нагляду за будівництвом відділу капітального будівництва компанії, зазначає, що вже фінішувало випробування перших паль, а також свого кінця добігають роботи із вертикального планування території. По її завершенні та після демонтажу старих споруд майданчик під будівництво майбутніх об’єктів термінала буде повністю готовий.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.