Щодня – згідно з планом-графіком

Складні погодні умови не вплинули на хід виконання плану-графіку будівництва перевантажувального термінала компанії у селі Біленькому на Запоріжжі.

Як відомо, восени цього року у селі Біленьке Запорізької області розпочалося будівництво перевантажувального термінала – це продовження реалізації інвестиційної програми ТОВ СП «НІБУЛОН» з відродження Дніпра та інших українських рік як транспортних артерій, розвитку логістики, нарощування перевезень вантажів водними шляхами. Компанія має великий досвід спорудження елеваторів на воді, але об’єкт у Біленькому будується в дещо особливих умовах, пов’язаних насамперед з характером рельєфу місцевості – пагорбами, високим берегом. Тому починати довелося з великого обсягу земляних робіт.

Крім цього, вже протягом місяця повним ходом ведуться демонтажні роботи – потрібно звільнити територію від споруд колишнього старого зерносховища, підготувати майданчик для будівництва сучасного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зерна, розрахованого на зберігання 55 тисяч тонн, з річною потужністю 450 тисяч тонн. Старий об’єкт був досить великим, тому обсяг робіт чималий (компанія виконує його власними силами, без залучення сторонніх організацій). Але завдання поставлено чітко: до Нового року майданчик для спорудження термінала має бути повністю підготовлений до будівництва нового об’єкта. А ще доводиться вирішувати питання з під’їздом до будівництва, бо дорога була фактично зруйнована. До того ж, в останні тижні ускладнилися погодні умови.

У вирішенні цього комплексу питань будівельникам допомагає досвід, набутий, зокрема, у період спорудження річкового термінала у Переяславі-Хмельницькому. Тому план-графік сьогодні у Біленькому виконується повністю.

Демонтажні роботи увійшли в заключну фазу, як повідомив інженер по нагляду за будівництвом відділу капітального будівництва компанії Олександр Літвінов. поелементно розібрано стіни, тепер основне – звільнити майданчик від старих будматеріалів, аби рухатися далі за технологічним циклом. Додатково застосовується обладнання, кран – не все можна розібрати руками. З філії «Снігурівська» приїхала ще частина працівників на демонтажні роботи. Частина матеріалів буде вивезено у підрозділи компанії для подальшого використання.

Щодо вертикального планування, то тут, згідно з договором, працює запорізька будівельна організація «ПП «Ескавація». Стосовно причальної стінки: ще два тижні тому забито металевий шпунт для кріплення каркасу під бетонування, а нині зав’язується сам каркас. Миколаївське ТОВ «Гідротехнологія» на цьому тижні має змонтувати сваї для зміцнення металевого шпунта, а до кінця тижня виконати 50 відсотків бетонних робіт та виконати зворотну засипку піском для влаштування колії судновідвантажувальної машини.

День за днем змінюється картина на будівельному майданчику, вже зовсім скоро почнуться основні роботи на спорудженні перевантажувального термінала у Біленькому – значного етапу у реалізації масштабної інвестиційної програми компанії «НІБУЛОН».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.