Будівництво перевантажувального термінала на Запоріжжі: все чітко в термін та якісно

В останні дні квітня на будівельному майданчику в с.Біленьке Запорізької області відбулася чергова оперативна нарада з питань будівництва перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН».

Робочу зустріч учасники наради у складі заступника генерального директора компанії з будівництва С. В. Беседіна, директора філії «Хортиця» О. А. Бурлаченка, фахівців компанії та керівників підрядних організацій як зажди розпочали з колективного огляду усіх об’єктів на будівельному майданчику, на більшості з яких завершуються загальнобудівельні роботи.

Так, на сьогодні вже завершується будівництво їдальні, трансформаторної підстанції, механічної майстерні з гаражем, складом, пожежним депо і побутовими приміщеннями, двох санітарних приміщень та операторної вагової.  На деяких об’єктах повним ходом йдуть роботи з перекриття будівель. Меблі для виробничих приміщень виготовляє суднобудівно-судноремонтний «НІБУЛОН».

Якісно і своєчасно виконує свою роботу, а саме монтаж платформ автомобільних ваг відома в Україні Виробничо-комерційна фірма «Булат». Виробником сучасного обладнання для вагового комплексу являється німецька компанія HBM GmbH. Вантажопідйомність ваг складає 80 т, а строк служби –  50 років.

Добігають кінця на будівельному майданчику філії «Хортиця» і роботи з улаштування норійних приямків, фундаментів під сушарки та бетонних фундаментів під ємності та галереї з відвантаження зерна на річковий і автомобільний транспорт, монтаж металоконструкцій яких розпочнеться вже з наступного тижня. У свою чергу, завершується також монтажні роботи металічних конструкцій верхніх завантажувальних галерей. Завершення монтажу  металоконструкцій робочої вежі заплановано на середину травня.

На сьогодні виконано також бетонні роботи з улаштування стін пожежних резервуарів та розпочато будівництво фундаменту під насосну станцію з навісом під дизель-генератор. Почалися роботи із влаштування зовнішніх мереж водопостачання і каналізації.

Вартість будівництва термінала, розміщеного на ділянці більше 1,5 га, становитиме близько півмільярда гривень. Новозведений комплекс матиме наступні технічні характеристики: об’єм зберігання зерна – 77 тис. тонн, добова потужність сушарок становитиме 4 тис. тонн, добова потужність з відвантаження на водний транспорт – 12 тис. тонн. Загальна потужність комплексу з відвантаження – 716,8 тис. т/рік.

Урочисте введення високотехнологічного та сучасного перевантажувального термінала в експлуатацію заплановане на першу половину червня цього року. 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.