ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочало будівництво сучасного комплексу на Черкащині

17 серпня 2009 року у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області відбулися урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

17 серпня 2009 року у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області відбулися урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Щоб привітати з цією визначною подією лідера українського зернового ринку, до  села Вітове завітали представники обласної та місцевої влади, столичні гості, керівники будівельних організації та постачальників обладнання, представники ЗМІ з різних регіонів України, працівники успішно діючих на Черкащині підрозділів ТОВ СП «НІБУЛОН»: філій „Золотоніська”, «Чигирин» і «Кам’янка».

«Ми сподівались і чекали, коли прийде цей день.  Вже більше 2-х років ми серйозно співпрацюємо з ТОВ СП «НІБУЛОН» під керівництвом генерального директора компанії, Героя України О.О. Вадатурського. Зараз можу з впевненістю заявити, що ми не помилились, коли спільно з обласною радою визначились, що саме ця компанія стане стратегічним партнером у розвитку Черкаської області, - висловив підтримку компанії голова Черкаської обласної державної адміністрації Черевко Олександр Володимирович. – Черкащина має великий потенціал. І сьогодні існує нагальна необхідність у підприємствах, які б займались зберіганням зерна, робили можливим його експорт. І саме компанія «НІБУЛОН» в цьому питанні прийшла нам на допомогу. Розвиваючи свій бізнес, це підприємство тим самим розвиває виробничу інфраструктуру нашої області. Бо діяльність цієї компанії – це запорука створення нових робочих місць, а відповідно – й поповнення бюджету».

Підтвердив слова губернатора Черкащини і голова Черкаської обласної ради Гресь Володимир Анатолійович: «Сьогодні компанія «НІБУЛОН» є прикладом для всіх інвесторів, яскраво демонструючи, що Черкащина відкрита для інвестицій. Ми з впевненістю можемо говорити, що до 15 жовтня компанія відвантажить перше зерно. Це буде наше, черкаське зерно, а значить наші сільгосптоваровиробники зможуть з вигодою реалізувати це зерно».

Пригадавши козацьку історію Чигиринської землі, голова районної державної адміністрації Литвин Петро Микитович зазначив, що сьогодні його рідна Чигиринщина завдяки діяльності ТОВ СП «НІБУЛОН» знову отримала можливість відродити славетне минуле: «Ми повинні зростати, міцніти  та робити так, щоб саме Чигиринщина славилася своєю працею, своїми економічними потужностями. Влада та бізнес мають співпрацювати заради єдиного економічного результату – гідної праці і належної заробітної плати для наших людей».

Вдячність від імені місцевої громади ініціативній праці ТОВ СП «НІБУЛОН» і захопленість інвестиційним проектом компанії також виказали голова Чигиринської районної ради Остапієнко Володимир Петрович і голова Рацівської сільської ради  Чигиринського району Пироженко Олександр Павлович. Зокрема, В.П. Остапієнко висловив упевненість у тому, що даний проект стане без сумніву «новим поштовхом для соціально-економічного розвитку і Чигиринського району, і всієї Черкащини».

На думку президента Української зернової асоціації Клименка Володимира Георгійовича, інвестиційний проект  ТОВ СП «НІБУЛОН» зможе вирішити нагальні для всього українського агробізнесу проблеми: «Минулого року нам для ефективного експорту не вистачало потужностей, транспорту – і ось цей проект, що задумала компанія «НІБУЛОН», повинен допомогти нам у вирішенні цих питань. До цього перевантажувального комплексу будуть підходити баржі, довжиною 90 м, шириною – 16 м, а висотою – 5 м. І таких барж зі стапелів у Миколаєві на заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан» буде сходити по 4 на місяць!»

«Вже так склалося, що кожні 10 днів ми починаємо будівництво нового підприємства. На сьогодні у розпалі будівництво двох комплексів у  м. Глобиному і  с. Ромодан Миргородського району Полтавської області. І тепер ми тут – на Черкащині. Будівництво даного об’єкту є послідовним етапом найбільш масштабного за всю історію компанії інвестиційного проекту вартістю 150 млн. доларів США. Завдяки нашій бездоганній кредитній історії сьогодні ми заручилися підтримкою Датського уряду. ТОВ СП «НІБУЛОН» отримає цільовий кредит для закупівель першокласного обладнання компанії „Cimbria Unigrain A/S”. Це буде найсучасніше підприємство, завдяки якому аграрний сектор Черкащини отримає додатковий прибуток.» - прокоментував сьогоднішні події на Черкащині сам генеральний директор компанії, Герой України О.О.Вадатурський.

Освятив майбутній об’єкт керуючий Черкаською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Черкаський і Чигиринський Владика Іоан. Владика особисто подякував О.О.Вадатурському за надану допомогу церкві, за його чуйну підтримку, за таке рідкісне сьогодні для представників бізнесу вміння ділитися з ближнім та нагородив Медаллю Святого Юрія Переможця його за заслуги у відродженні духовності в Україні та Утвердження Помісної Української Православної  Церкви

 Після освячення комплексу відбувся один з найвідповідальніших моментів свята – урочиста закладка капсули зі зверненням до нащадків.

Спілкуючись з пресою генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О.Вадатурський поділився планами компанії у Черкаському регіоні: «Ми працюємо над відведенням земельних ділянок у різних районах області. Щороку одне з наших передових і кращих підприємств буде створюватись на Черкащині». Також О.О.Вадатурський зазначив: «Сьогодні нам довірили 25 тис. власників землі більше  70 тис. гектар. Там де ми працюємо, ми неодмінно будуємо найсучасніші підприємства. Або ж навпаки: спочатку будуємо підприємство, а вже потім селяни самі пропонують нам землю для обробітку. Стиль нашої компанії – будувати сучасні підприємства, що за якістю своєї праці зможуть забезпечити Україні достойне місце на світовому ринку зерна. Україна здатна вирощувати до 70 млн. тонн зерна. Але це має бути якісне зерно. Ми будемо сприяти ствердженню нашої України в світі як країни-постачальника першокласного зерна».

 «Це підприємство дасть поштовх іншим підприємствам рівнятися на нього. В першу чергу – заробітною платою, культурою виробництва. Ми знаємо, що у Золотоніському району і у всій компанії «НІБУЛОН» значно більша заробітна платня, аніж середня оплата праці у Черкаській області та й інших регіонах. По друге – це відрахування в обласний бюджет та бюджети всіх рівнів. І по третє – це ціна на зерно, яке закуповує «НІБУЛОН», вона дасть можливість сільгосптоваровиробникам отримати достойну плату за свою важку, але почесну працю» - заявив журналістам голова Черкаської обласної ради Гресь Володимир Анатолійович.

Отже, можна стверджувати, що інвестиційний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» на сьогодні здійснюється з чітким дотриманням графіку. Це й не дивно. «НІБУЛОН» ще раз доводить, що в компанії працюють люди діла, які  на власному прикладі готові показувати як відроджувати й власну країну. На сьогодні цей лідер українського зернового ринку об’єднав нашу державу у спільній праці, у гідній ініціативі відбудовувати Україну.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.