Президент України: «Інвестиційний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» - це проект хорошого настрою»

17 жовтня 2009 року Президент України Віктор Андрійович Ющенко взяв участь в урочистому відкритті перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області.

17 жовтня 2009 року Президент України Віктор Андрійович Ющенко взяв участь в урочистому відкритті перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області.

Разом з Главою держави у відкритті нової філії ТОВ СП «НІБУЛОН» в с.Вітове взяли участь Міністр аграрної політики Ю.Ф.Мельник, перший заступник Секретаріату Президента Ю.І.Єхануров, голова Черкаської обласної державної адміністрації О.В.Черевко, голова Черкаської обласної ради В.А.Гресь, голова  Полтавської обласної державної адміністрації В.М.Асадчев, президент ВГО "Української аграрної конфедерація" Л.П. Козаченко та інші почесні гості.

Президент привітав колектив підприємства та подякував усім, хто долучився до будівництва цього об’єкту. Віктор Глава держави звернув окрему увагу на те, що якісний та сучасний термінал було споруджено в надзвичайно короткий термін - лише за два місяці. Віктор Андрійович звернув увагу на те, що потужності елеватора дають змогу переробляти кількасот тисяч тонн зернової продукції та забезпечують десятивідсоткове здешевлення собівартості доставки зерна. Президент висловив переконання, що термінал також сприятиме відновленню Дніпровського транспортного вузла.  

За словами Президента, сільське господарство України має значний експортний потенціал. Водночас Глава держави наголосив на важливості вирішення проблеми розбудови сильної інфраструктури цього ринку в Україні, оскільки на сьогодні ми маємо лише третину від потреб елеваторного господарства.

Голова держави оцінив завзятість ТОВ СП «НІБУЛОН», висловивши велику вдячність генеральному директору компанії, Герою України О.О.Вадатурському  за зразковий труд.

Віктор Андрійович назвав інвестиційний проект  ТОВ СП «НІБУЛОН» «проектом хорошого настрою». За словами Президента, «криза – це не тільки трагедія, це спосіб удосконалення, реформувування, зміни того, що заважає ефективній і конкурентній праці. Коли дивишся на такий приклад, що в найскладнішу економічну кризу з повоєнних часів, на Черкащині піднімається капітальний високотехнологічний об’єкт більше 100 млн. гривень об’ємів інвестування, цьому хочеться просто аплодувати і сказати великі слова вдячності за ваш  труд».

В свою чергу О.О.Вадатурський зі сцени подякував Віктору Ющенку за підтримку в виконанні програми інвестицій і відродження Дніпра як транспортної артерії. «Сьогодні у нас на будівництві перевантажувальних комплексів і несамохідних суден задіяні  більше 10 тис. чоловік. Для тих, хто пов`язаний з «НІБУЛОНом» виробничими відносинами, кризи немає. Існує лише криза часу, якого не вистачає протягом доби,» - зазначив Олексій Опанасович. Генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» висловив велику вдячність за професійну працю будівельним організаціям, що кожного дня по 24 години плідно працювали на цьому об’єкті.

О.О.Вадатурський запросив також Президента України В.А.Ющенка на  спуск чотирьох суден в Миколаєві. Вже 1 листопада на новозбудованому річковому терміналі  в с.Вітове будуть вантажитись перші судна цієї серії. Таким чином, Дніпро буде працевлаштоване, мешканці Дніпра отримають робочі місця.

Після цих слів О.О.Вадатурський запросив Президента України і всіх почесних гостей на урочисту церемонію відкриття перевантажувального термінала. Глава держави вручив символічний ключ  директору філії «Вітове» - С.Ю.Прибишу. Президент України разом з О.О.Вадатурським, Міністром аграрної політики Ю.Ф.Мельником  і головою Черкаської обласної державної адміністрації О.В.Черевком перерізали стрічку, що й ознаменувало момент відкриття нового перевантажувального комплексу.

Віктор Андрійович також ознайомився з виробничими приміщеннями нового перевантажувального термінала, оглянув причал і лабораторію.

Після виступу Президента генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», О.О.Вадатурський і президент ВГО "Української аграрної конфедерація" Л.П. Козаченко відповіли на питання преси. ЗМІ особливо цікавило значення цього проекту для Черкащини і всієї України загалом. Олексій Опанасович зазначив, що «на сьогодні втілення в життя інвестиційного проекту компанії допоможе збільшити прибуток аграріїв на пів мільярда доларів. Це перше підприємство на Україні, яке передбачає відвантаження зерна на воду. В цьому регіоні немає залізниці на відстані 60- 70 км. Аграрії змушені везти зерно за 300 км до нас у Миколаїв. І цю проблему ми прагнемо вирішити. 100 таких інвестиційних проектів, як в нашої компанії, і криза Україну мине».

Як зазначив Леонід Петрович Козаченко, «сьогодні тільки китайці можуть конкурувати за темпами будівництва з ТОВ СП «НІБУЛОН». Але ж китайцям ніхто не заважає. А Олексій Опанасович 70 % часу витрачає не на бізнес, а на ходіння по кабінетах».

Втілення в життя такого будівництва, який Президент України В.А.Ющенко охрестив «проектом хорошого настрою», «зразковим трудом» і «гарним компліментом для Черкаського краю і всіє України» є дійсно визначним поштовхом для розвитку нашої держави. Сьогодні у кризові часи ТОВ СП «НІБУЛОН» відроджує не лише на водну артерію – Дніпро, ця компанія відроджує в серцях наших громадян віру й надію в наш глибокий потенціал, сили і талант українського народу.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

(з використанням фото з сайту Офіційного представництва Президента України)

 

Для інформації: 12 березня 2008 року Президент України Віктор Ющенко відвідав Золотоніський елеватор ТОВ СП «НІБУЛОН».
 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.