Прес-реліз: ТОВ СП „НІБУЛОН” розпочинає будівництво вже третього комплексу з приймання, зберігання та відвантаження с/г продукції в рамках реалізації інвестиційного проекту

17 серпня 2009 року у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області відбудуться урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

17 серпня 2009 року у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області відбудуться урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Таким чином, ТОВ СП «НІБУЛОН» чітко з дотриманням графіку виконує найбільш масштабний за свою історію інвестиційний проект вартістю 150 млн. доларів США. Інвестпрограма передбачає будівництво 7 елеваторів і річкових терміналів -  загальний об’єм для зберігання зерна на першому етапі складе 300 тис. т, після введення в експлуатацію другої черги цих підприємств (до 1 липня 2010 року) ємність елеваторів зросте удвічі та створення власного флоту – будівництво 24 барж змішаного («річка-море») плавання дедвейтом 108 тис. т, а також будівництво і придбання 14 морських та річкових буксирів.

За словами генерального директора ТОВ СП „НІБУЛОН”, Героя України Олексія Вадатурського, компанія постійно збільшує власні елеваторні потужності. Стратегія підприємства:  там, де є виробничі підрозділи, – будувати комплекси з приймання, зберігання та відвантаження сільськогосподарської продукції; там, де ми вже збудували елеватор – брати в оренду земельні ділянки та створювати виробничі підрозділи. Таким чином, компанія наближає свої послуги безпосередньо до сільгоспотоваровиробника, тим самим веде просвітницьку роботу в агарному секторі щодо вимог до якості с/г продукції, кон’юнктури ринку і т.п. Завдяки спільній роботі з сільгосптоваривиробниками на засадах довіри, останні отримують справедливу та конкурентну ціну. Також варто зазначити, що „НІБУЛОН” не брала й не бере участь в приватизації державного майна, а створює свої власні виробничі потужності.

Необхідно відзначити, що компанія реалізує інвестиційний проект за участю вітчизняних проектантів, постачальників металу, суднобудівників тощо, суттєво сприяючи розвитку вітчизняної економіки. Протягом року в ході реалізації інвестиційного проекту будуть задіяні 10 тисяч працівників, а вже після вводу в експлуатацію об’єктів постійне місце роботи в компанії „НІБУЛОН” отримають 1000 працівників.

         На даний час вже йде будівництво елеваторів у м. Глобине і в с. Ромодан Миргородського району Полтавської області, в серпні розпочнеться заплановане будівництво і інших елеваторів та річкових терміналів в  с. Кам’янка-Дніпровська (Запорізька область), в м. Кременчук, в с. Градизьк, в с. Артемівка та в с. Мар’янівка (Полтавська область).

 Загальна площа ділянки під будівництво термінала у с. Вітове  складає 12,852 га; об’єм зберігання зерна – 66 тис. тонн; добова потужність сушарки – 4 тис. тонн; потужність по відвантаженню на річковий транспорт – 5 тис. тонн на добу; кількість працюючих – 60 чоловік; витрати на будівництво – 70 млн. гривень. Будівництво філії «Вітове» планується завершити до 15 жовтня 2009 року.

Для створення нового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» об’єднає у співпраці організації з різних регіонів України: ЗАТ «Астарта Млинелеваторбуд» (м. Харків); ТОВ «Полюс» (м. Чигирин);  ЗАТ Міськбудсервіс (м. Золотоноша); ТОВ «Комунсервіс» (м. Золотоноша); ТОВ «Граніт» (м. Черкаси); корпорація «Круг» (м. Черкаси); ТОВ «Черкасиміськбуд» (м. Черкаси); ВАТ «ПМК-216» (м. Черкаси); ЧП «Висотник» (м. Південноукраїнськ);  ПП «Промжитлобуд» (м. Миколаїв).

Для будівництва об’єкту буде використане як імпортне, так і вітчизняне обладнання: транспортне обладнання (транспортери та норії) - «CIMBRIA UNIGRAIN A/S» (Данія); зерноочисне (сепаратор, скальператор) - «SCHMIDT-SEEGER AG» (Німеччина); фільтри – «SIMATEK A/S» (Данія); ваги бункерні - «PRECIA-MOLEN» (Бельгія); ваги автомобільні та залізничні - «Булат» (Україна); силоси місткістю 5,5 тис. тонн – «SCAFCO» (США), «SYMAGа» (Іспанія), 2,4 тис. тонн - «SYMAGа» (Іспанія), 60 тонн - «Лорд» (Україна); автомобілерозвантажувач - «Калинівський машинобудівний завод» (Україна); судновантажні машини – «TELESTACK» (Великобританія); пробовідбірник -  «RAKORAF» (Данія); поворотні круги – ТОВ «Калинівський машинобудівний завод» (Україна).

Як відзначив Олексій Вадатурський, зважаючи на бездоганну кредитну історію нашої компанії та бездоганне виконання усіх взятих на себе фінансових зобов’язань, попри економічну кризу, купівлю сучасного обладнання фірми «CIMBRIA UNIGRAIN A/S» для будівництва «НІБУЛОНом» семи елеваторів та річкових терміналів забезпечує Експортно-кредитний фонд Данії – під гарантії уряду Данії. Кредит у розмірі 20 млн. євро надано на 5 років. Уряд Данії навіть на 95% покриває страховку за цією фінансовою операцією. Французький банк BNP Paribas SA виділяє відповідні кошти. В кредитуванні інвестпроекту беруть участь також інші визнані у світі відомі фінансові структури.

 

Термінал в с.Вітове  є не першим об’єктом компанії у Черкаській області. Тут вже збудований Золотоніський елеватор, на якому в 2008-2009 маркетинговому році було прийнято та відвантажено 219 тис. тонн зернових та олійних культур. Це один з найкращих результатів в усій Черкаській області.  Також відповідно до стратегії компанії в Черкаській області розташовані виробничі філії «Чигирин» і «Кам’янка». Такий вибір обумовлений ще й вдалим географічним положенням регіону. Черкаська область розташована у центральній частині України, в басейні середньої течії Дніпра. На території регіону знаходиться Кременчуцьке водосховище, біля якого і розміщене с.Вітове.  Саме тому філія «Вітове» стане першою з терміналів ТОВ СП "НІБУЛОН"  орієнтованою на відвантаження на річковий транспорт.

 

Інформація для довідки:

На сьогодні до складу ТОВ СП "НІБУЛОН" входять 36 філій, розташованих у  11 регіонах України. 25 тис. землевласників довірили компанії угіддя загальною площею більше 70 тис. га. Підприємством закуповується найновіша іноземного виробництва с/г техніка, апробуються найкращі вітчизняні та закордонні сорти насіння, постійно удосконалюється агротехнологія.

У компанії  працює 3,5 тисячі чоловік, середній вік яких  – 29 років. ТОВ СП "НІБУЛОН" підтримує зв`язок з 14 ВНЗ. Оновлення колективу за рахунок молодих високоосвічених кадрів – один з факторів успіху, тому що компанія з довірою ставиться до молоді та надає їй можливість для самореалізації та подальшого розвитку.

ТОВ СП "НІБУЛОН" – слідує принципам соціальної відповідальності бізнесу. Підприємство приділяє серйозну увагу  переоснащенню шкіл. Для медичних  закладів закупається найсучасніше обладнання, яке дозволить здійснити суттєвий прорив у лікуванні багатьох тяжких захворювань.

Протягом 18-ти років беззмінним лідером компанії є її генеральний директор Олексій Опанасович Вадатурський.
За визначний особистий вклад у зміцнення потенціалу агропромислового комплексу, організацію та забезпечення досягнення стабільно високих показників у виробництві сільськогосподарської продукції, розвиток соціальної сфери у 2007 році генеральному директору ТОВ СП "НІБУЛОН"  Олексію Опанасовичу Вадатурському було присвоєне звання «Герой України» з врученням ордену Держави. В 2008 році Олексій Вадатурський став лауреатом Державної премії України в області архітектури за архітектуру перевантажувального термінала в м. Миколаїв.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.