Стан будівництва елеватора філії "Тетерів" на 30.09.2011

Триває розбудова «НІБУЛОНівського» елеватора філії «Тетерів», що на Житомирщині. Триває цілодобово, щоденно, без вихідних – одним словом, завзято. Адже у планах компанії – прийняти на цьому новому елеваторі у смт Великі Коровинці кукурудзу цьогорічного врожаю.

На площі 6,57 га, колись забутій і занедбаній, наразі будується високотехнологічний комплекс європейського рівня, розрахований на одночасне зберігання 76,8 тис. тонн зернових та олійних культур. За добу цей елеватор зможе приймати 5 тис. тонн с/г продукції, паралельно відвантажувати також 5 тис. тонн.

Вже зараз можна на власні очі бачити всю красу «НІБУЛОНівського» будівництва: потужні вантажівки, екскаватори, крани, яскраве освітлення. Об’єкт з кожним днем зростає, перетворюючись на серйозну інфраструктуру. Для будівництва елеватора, як і на інших об’єктах, компанія використовує лише сучасні матеріали і технології.

Будівництво триває під пильним наглядом та за активної участі «НІБУЛОНівської» команди. Доброю традицією є щотижневе проведення оперативних виробничих нарад. 30 вересня 2011 року відбулася чергова така робоча зустріч.

У процесі виробничої наради, участь у якій взяли як представники ТОВ СП «НІБУЛОН», так і керівники підрядних організацій, було проаналізовано темпи та графіки будівництва, виконану роботу, складено плани на найближчий час.

Зокрема, наразі графіки виконання будівельних робіт наступні:

- ТОВ «Гідротехнологія» та «Жилстрой-НІКО» (м. Миколаїв) завершили зведення трьох фундаментів зерносховищ, а ТОВ «Гідротехнологія» також виконало зведення бетонного покриття площею 2800 кв. м;

- ТОВ «Фірма «Булат» (м. Івано-Франківськ) завершило зведення фундаменту автомобільних ваг, а ПП «Бурвод» - монтаж водонапірної башти;

- ТОВ «Дронго» (м. Київ) до 5 жовтня завершить 15 жовтня завершить внутрішні оздоблювальні роботи адміністративно-лабораторного корпуса;

- ТОВ «СМУ №25» (м. Полтава) продовжує зведення пожежного резервуара та загальнобудівельні роботи в насосній підстанції;

- ПП «Агенство Союз-Гарант» (м. Вінниця) продовжує будівництво власної під’їзної залізничної колії;

- ПП «Стам» (м. Вінниця) завершило загальнобудівельні роботи в трансформаторній підстанції; ПП «Улан-Престиж» – вертикальне планування;

- до 15 жовтня ТОВ «Центр каркасного будівництва» (м. Дніпропетровськ) завершить монтаж конструкцій автомобілерозвантажувача, із 5 жовтня ПП «Стальстройінвест» (м. Дніпропетровськ), ТОВ «Монтажспецконструкція» (м. Кривий Ріг), ТОВ «НСУ №28» (м. Миколаїв) приступають до монтажу металоконструкцій верхніх галерей зерносховищ;

- до 13 жовтня ПП «Стиль ТеплоКомфорт» (м. Житомир) змонтує зовнішні мережі;

- очисними спорудами займається корпорація «Укр-Буд» НІЦ «Потенціал-4» (м. Київ) – роботи завершено 1 жовтня;

- ПП «Бурвод» (м. Миколаїв) до 10.10.2011 р. завершить монтаж водонапірної башти;

- ТОВ «Євростройсервіс» (м. Одеса) приступає до монтажу ємностей зерносховищ – роботи триватимуть до 27.10.2011 р.;

- а ТОВ «СпецМонтаж Інжиніринг» (м. Кременчук) до 25.10.2011 р. змонтує сушарки.

Розповідає директор ТОВ «Граніт» Володимир Бойко: «Наша компанія на даному об’єкті займається влаштуванням фундаментів під зерносховища та під сушарки датської фірми «Cimbria». Працюємо вже майже тиждень. Згідно з графіками, роботи маємо завершити протягом наступних 20 днів – і замовника не підведемо, встигнемо виконати всі роботи до початку сезонів дощів. Наша співпраця з «НІБУЛОНом» сягає не одного року, для нас це вже наш сьомий елеватор. Працювати з компанією приємно, завжди є стабільна робота. Що важливо, на «НІБУЛОНівських» будівництвах ми маємо змогу застосовувати новітні технології, зокрема опалубки, тим самим підвищуючи технологічний рівень об’єкта і власний професійний рівень».

Із темпами та обсягами будівельних робіт ви можете ознайомитися із фоторепортажу.

Як бачите, обсяги робіт колосальні. Вже зараз елеватор будують 43 будівельні організації зі всієї України! Загальний кошторис будівництва елеватора складає 120 млн грн. Підрядні організації вже отримали за виконані роботи понад 51 млн грн.

Зведення елеватора на Житомирщині триває згідно із запланованими графіками – і завершення будівництва об’єкта відбудеться 1 листопада.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.