Стан будівництва елеватора філії "Тетерів" на 28.10.2011

Будівництво елеваторного комплексу філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН» виходить на фінішну пряму. Такий висновок було зроблено після чергової виробничої наради, яка відбулася 28 жовтня 2001 року на будівельному майданчику.

Участь у нараді взяли керівники всіх підрядних організацій, які задіяні на об’єкті, фахівці компанії «НІБУЛОН» на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським та голова Чуднівської РДА Максим Самчик.

Звертаючись до очільників підрядних організацій, Олексій Вадатурський зауважив: «Ми з вами повинні триматися разом і не підводити один одного. Ми з вами – партнери, і якщо, наприклад, ми перестанемо будувати, то й ви залишитеся без роботи. Але можу запевнити, що плани ми не змінюємо – і в найближчі два роки плануємо будувати ще 10 нових підприємств. Наша команда вірить у вас, ваш професіоналізм – тому будемо співпрацювати і надалі! Адже ми з вами працюємо патріотично і цілеспрямовано на відродження аграрного сектора України».

Оглянувши майданчик, оцінивши стан робіт на кожній ділянці майданчика, партнери провели узагальнюючі збори у новому адміністративно-лабораторному корпусі. Результатом роботи стало визначення конкретного графіка робіт на наступний тиждень.

04.11.2011 – ТОВ «Будівельна компанія» завершить обшиття металоконструкцій робочої башти.

04.11.2011 – ТОВ «Дронго» виконає внутрішні роботи у виробничих майстернях із пожежним депо.

04.11.2011 – ПП «Стальстройінвест» завершить монтаж металоконструкцій галерей.

06.11.2011 – ТОВ «СпецМонтажІнжиніринг» виконає монтаж двох сушарок.

10.11.2011 – монтажні роботи будуть завершені ТОВ «Південна промислова компанія».

10.11.2011 – завершення монтажу зерносховищ (ТОВ «Інтеграл», ТОВ «Євростройсервіс», ТОВ «Армспецбуд»). Загалом монтаж силосів означатиме монтаж понад 5 млн. деталей різного розміру, діаметру тощо!

Паралельно силами фахівців «НІБУЛОНа» відбуватиметься перевірка якості монтажу: перевірка вертикалі, радіусу днищ, якості затягування болтів тощо. Робота триватиме також за участі шеф-монтажників американської фірми «SCAFCO».

Зараз на майданчику працюють понад 1000 будівельників! Із запланованих кошторисних 120 млн. грн. вже освоєно 69,2 млн. грн.

Такі потужні темпи будівництва дають змогу вже в період з 7 по 10 листопада отримати декларацію по готовність об’єкта до введення в експлуатацію. А з 10 по 15 листопада будуть проведені пуско-налагоджувальні роботи, перевірено обладнання.

А наразі вже можна із приємністю констатувати здобутки у справі зведення елеватора: на об’єкт введено в дію власне газопостачання та водозабезпечення, залізнична дорога та ваговий комплекс здано державним комісіям, працює зовнішнє освітлення, підготовлено до експлуатації резервуар-випаровувач. Елеватор, будівництво якого фінішує, вже зараз має вигляд сучасного високотехнологічного об’єкта.

«Жителі нашого району, я особисто з нетерпінням чекаємо на завершення будівництва та введення об’єкта в експлуатацію. Для нас прихід «НІБУЛОНа», зведення сучасного елеватора – приємний струс. Розвиток регіону, збільшення його привабливості, нові робочі місця, прибутковість для аграріїв – позитивний зиск від співпраці із вашої компанією вагомий та відчутний», – заявив Максим Самчик під час виробничої наради.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.