Стан будівництва елеватора філії "Тетерів" на 21.10.2011

21 жовтня 2011 року відбулася чергова виробнича нарада за участі генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, фахівців компанії та керівників підрядних організацій.

Виробнича нарада відбулася на будівельному майданчику філії «Тетерів» - майбутньому сучасному елеваторному комплексі.

Попри несприятливі погодні умови, нарада відбулася в штатному режимі і без скорочень. У ході наради було оглянуто будівельний майданчик, проаналізовано темпи та графіки будівництва і виконану роботу, проведено бесіду із кожним керівником підрядної організації. Також було складено плани на найближчий час, вони до вашої уваги.

ТОВ «Дніпропетровська будівельно-монтажна компанія» до 1 листопада завершує монтаж металоконструкцій робочої башти; в той же строк має бути завершений монтаж відділення відвантаження на залізничний транспорт.

До 25 жовтня ТОВ «ЦКС» буде виконано обшивання автомобілерозвантажувача металоконструкціями.

Строк завершення монтажу обладнання в робочій башті – 1 листопада. Роботи виконує ТОВ ПСК «Інтеграл».

До 27 жовтня підприємство «СМУ-25» завершить влаштування насосної підстанції і пожежного резервуара.

ТОВ «Дронго» до 27 жовтня завершить внутрішні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, робочих майстернях та пожежному пості, ваговій.

Також до 27 жовтня буде прокладено лінії каналізації, виконано влаштування насосних станцій каналізації, мереж опалення, роботи виконує ПП «Стильтеплокомфорт».

Влаштування фундаментів зерносховищ на майданчику завершують ТОВ «Гідротехнології», ТОВ «Армспецбуд» і ТОВ «Граніт».

1 листопада буде завершено монтаж всіх зерносушарок (ТОВ «СпецМонтажІнжиніринг»).

На майданчику задіяно 50 підрядних організацій! За виконані роботи підрядні організації вже отримали 66,5 млн грн.

Дане будівництво для когось – вже не перша зустріч із «НІБУЛОНом», не перший досвід справжньої ударної праці. А для когось – путівка у життя. Розповідає Олександр Вороненко, бетоняр підприємства «СМУ-25»: «Для мене це будівництво – велике досягнення. Я потрапив сюди одразу після Полтавського будівельного інституту. І це старт в моїй кар’єрі, є чого вчитися, набиратися досвіду. Я задоволений, що доля складується таким чином».

Історію будують люди. Молоді, перспективні, заповзяті. Виражаємо свою вдячність будівельникам, які своїм колосальним трудом цю історію будують. Як зазначив наш партнер, миколаївець, директор ТОВ «НордСтар» Володимир Кравчик: «Я, в першу чергу, повинен вклонитися своїм робітникам – адже вони Професіонали з великої літери, і цим все сказано. Поряд з такими асами швидко ростуть і молоді фахівці, за ними тягнуться. І я теж у них багато чому вчуся, і не соромлюся цього».

Тож основний обсяг робіт виконується в строк, але вносить свої корективи погода (дощі та низька температура повітря). Тож за результатами наради було вирішено пришвидшити темпи виконання робіт, аби основний обсяг робіт завершити в запланований строк – 1 листопада.

До вашої уваги фоторепортаж.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.