Стан будівництва елеватора філії "Тетерів" на 14.10.2011

26 серпня 2011 року було дано старт будівництву нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН» (смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області).

Сучасний елеваторний комплекс розміщуватиметься на земельній ділянці площею 6,5 га. Колектив філії складатиме 60 працівників. Об’єм зберігання зерна становитиме 76 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу. Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме 5 тис. тонн на добу. Кошторисна вартість будівництва – 120 млн гривень.

14 жовтня 2011 року відбулася чергова виробнича нарада на будівельному майданчику, за участі генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, фахівців компанії та керівників підрядних організацій.

У ході наради було проаналізовано темпи та графіки будівництва, виконану роботу, складено плани на найближчий час. Основний обсяг робіт виконується в строки, але вносить свої корективи погода (дощі та низька температура повітря). Тож за результатами наради було вирішено пришвидшити темпи виконання робіт, аби здати об’єкт в запланований строк – 1 листопада.

А поки що стан справ із будівництва наступний.

ТОВ «Фундаментспецстрой» виконало забивання пального поля.

ЗАТ «Жилстрой-НІКО» завершує влаштування фундаментів під зерносховища; триває монтаж металоконструкцій силосів.

ТОВ «Гідротехнології» завершує влаштування фундаментів зерносховищ та бетонного покриття на майданчику. Розповідає директор ТОВ «Гідротехнології» Хайят Енвер Джонсович: «Наше підприємство виконує роботи із влаштування бетонного покриття та фундаментів зерносховищ. Роботи тривають за графіком, але за останній тиждень намітилось невелике запізнення із темпами виконання робіт – на заваді стає погода. З цим, на жаль, зробити нічого не можемо. Але щоб графіки не зірвати і здати об’єкт в строк, працюємо позмінно та цілодобово. До речі, залишилось нам вже не так і багато: один фундамент зерносховища (250 кубометрів бетону) та 1000 квадратних метрів бетонного покриття на території комплексу. Даємо слово, що роботи виконаємо в строк!»

ТОВ «Армспецбуд» і ТОВ «Граніт» завершують бетонні роботи і влаштування фундаментів.

ТОВ «Дніпропетровська будівельно-монтажна компанія» продовжує монтаж металоконструкцій робочої башти; невдовзі фахівці компанії розпочнуть монтаж відділення відвантаження на залізничний транспорт.

Тривають роботи із зведення автомобілерозвантажувача. До 25 жовтня буде виконано обшивання його металоконструкцій (ТОВ «ЦКС»).

ТОВ ПСК «Інтеграл» продовжує монтаж обладнання в робочій башті. Строк виконання – 30 жовтня.

Підприємство «СМУ-25» завершає влаштування насосної підстанції і пожежного резервуара.

15 жовтня ТОВ «Дронго» завершить внутрішні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, до 24.10.11 – робочих майстернях та пожежному пості, до 20.10.11 – ваговій.

До середини жовтня ПП «Стильтеплокомфорт» прокладе лінії каналізації, виконає влаштування насосних станцій каналізації, мереж опалення.

25 жовтня заплановано завершити монтаж всіх зерносховищ та сушарок. Останні, зокрема, змонтує ТОВ «СпецМонтажІнжиніринг».

Наразі на майданчику працюють 50 підрядних організацій, 17 вже виконали свої роботи і пішли з об’єкта. За виконані роботи наші партнери вже отримали 61,2 млн грн.

Тож зведення елеватора триває згідно із запланованими графіками, завершення будівництва об’єкта відбудеться 1 листопада.

Із темпами та обсягами будівельних робіт ви можете ознайомитися із фоторепортажу.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.