Стан будівництва елеватора філії "Тетерів" на 09.09.2011

26 серпня 2011 року було дано старт будівництву нового елеваторного комплексу з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН» (смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області).

Сучасний елеваторний комплекс розміщуватиметься на земельній ділянці площею 6,5 га. Колектив філії складатиме 60 працівників. Об’єм зберігання зерна становитиме 76 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу. Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме 5 тис. тонн на добу. Кошторисна вартість будівництва – 120 млн. гривень.

Елеватор стане найсучаснішим технологічним об’єктом в регіоні. Введення його в експлуатацію, наближеність до нього аграріїв дасть змогу останнім здешевити логістичну складову та збільшити прибутковість власного виробництва.

Будівництво, яке розпочинається у серпні, буде завершено згідно «НІБУЛОНівських» стандартів – оперативно та якісно, у жовтні цього року.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.