Стан будівництва елеватора філії "Тетерів", 19.08.2011

19 серпня 2011 року у смт Великі Коровинці (Чуднівський район) відбулась чергова виробнича нарада з питань будівництва елеватора філії «Тетерів».

Площа загальної ділянки, на якій буде розташовано комплекс, складає 6,5 гектарів. Об’єм зберігання зерна складатиме 76 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу, потужність по прийманню та відвантаженню на залізничний транспорт – 5 тис. тонн на добу.

Наразі на майданчику тривають роботи із розбирання та модернізації існуючих будівель; забивання паль; роботи із риття котлованів, будівництва фундаментів та металевої гідроізоляції під майбутні об’єкти комплексу.

Урочистості з нагоди офіційного старту будівництва елеватора у смт Великі Коровинці відбудуться 26 серпня 2011 р. На захід будуть запрошені представники органів влади, місцеві мешканці, підрядні організації та наші партнери.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.