Стан будівництва елеватора філії "Тетерів", 12.08.2011

12 серпня 2011 року у смт Великі Коровинці (Чуднівський район) під головуванням заступника генерального директора з будівництва Сергія Беседіна відбулась друга виробнича нарада.
 
На сьогодні підписані договори з  23-ма підрядними організаціями. В подальшому із зростанням обсягів робіт кількість організацій сягне 50.
 
Будівельники вже приступили до виконання підготовчих будівельних робіт. 
 
Зокрема, на майданчику на сьогодні вже завершуються роботи з вертикального планування ґрунту, розпочато монтаж блоків трансформаторної підстанції, повним ходом йде розбирання старих будівель, які знаходяться в межах майданчика, та очищення території, постачання та забиття паль.
 
Під час виробничої наради було обговорено збільшення обсягів постачання паль, графіки їх забиття, обговорені умови роботи з новими підрядними організаціями.
 
Будівельний майданчик наповнюється приємним очікуванням – зовсім скоро на довгий час забута та занедбана територія вибухне барвами «НІБУЛОНівського» будівництва: потужні вантажівки, екскаватори, крани, яскраве освітлення. Тут знають, коли робота кипить, а з кожним днем об’єкт росте, перетворюючись на серйозну інфраструктуру.
 
Урочистості з нагоди офіційного старту будівництва елеватора у смт Великі Коровинці заплановані на 26 серпня 2011 р. На захід будуть запрошені представники органів влади, місцеві мешканці, підрядні організації та наші партнери.
 
Пропонуємо до вашої уваги фотозвіт з будівельного майданчика у смт Великі Коровинці.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.