«Сьогодні «НІБУЛОН» заклав фундамент нашої боротьби з безгосподарністю і економічним невіглаством» - губернатор Житомирщини Сергій Рижук

7 жовтня 2011 року будівельний майданчик філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН» (смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області) з робочим візитом відвідав голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Миколайович Рижук.

7 жовтня 2011 року будівельний майданчик філії «Тетерів» ТОВ СП «НІБУЛОН» (смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області) з робочим візитом відвідав голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Миколайович Рижук.

Губернатор Житомирщини Сергій Миколайович Рижук і голова Чуднівської райдержадміністрації Максим Юрійович Самчик у супроводі генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Опанасовича Вадатурського ознайомились з ходом будівництва нового сучасного підприємства, зведення якого планується завершити вже 1 листопада.

Цей будівельний майданчик Сергій Миколайович відвідує вже вдруге. 26 серпня голова Житомирської облдержадміністрації взяв участь в урочистій церемоній старту будівництва об’єкта. Тоді будівельні роботи лишень набирали обертів: розбирались та модернізувались існуючі будівлі, тільки-но забивались перші палі та рились котловани. Та за цей короткий час (трохи більше місяця) компанією «НІБУЛОН» зроблено вже дуже багато! Підрядними організаціями (а їх на майданчику більше 50!) укладено 3728 куб. м бетону та 5200 кв. м бетонного покриття. Використано 307 тонн арматури та забито 4690 паль. Виготовлено 550 тонн металоконструкцій, з них вже змонтовано 82 тонни! Наразі завершено зведення трансформаторної підстанції, фундаментів під ємності сухого зерна, ємностей з активним вентилюванням, перехідної галереї. Всього тільки на сьогоднішній день компанія «НІБУЛОН» освоїла 50,6 млн грн.! І темпи будівництва все нарощуються.

Голова Житомирської облдержадміністрації перебуваючи на будівництві зазначив, що йому приємно було відмітити, що компанія «НІБУЛОН» серед інших дає роботу місцевим підприємствам будівельної галузі, усебічно підтримуючи розвиток регіону. У свою чергу Сергій Миколайович сказав, що для таких компаній, як «НІБУЛОН», обласна влада готова створювати зони агрокомбінатів, щоб навколо нового комплексу підприємство мало свою сировинну зону і землю. Це забезпечить економію на транспортуванні.

«На цьому будівельному майданчику компанія «НІБУЛОН» вже забила більше 4600 паль. Це фундамент боротьби з нашою безгосподарністю і економічним невіглаством!» - підкреслив голова Житомирської облдержадміністрації.

На думку Сергія Миколайовича, інвестиційний проект компанії «НІБУЛОН» має велике значення не лише для Житомирщини, а й для всієї України:

«Ми маємо колосальні коливання внутрішнього і зовнішнього ринку зерна. В один рік експортуємо 25 млн тонн зерна за кордон (це 10% світового ринку!), а в інший – нічого! Будівництво мережі елеваторів компанією «НІБУЛОН» дозволить  вирівняти цю ситуацію і бути незалежними від суб’єктивізму і втручань у державну економіку олігархічного капіталу. Нам необхідно дати народу впевненість, що і на наступний рік все буде добре!»

Зокрема Сергій Рижук підкреслив, що сьогодні Житомирщина особливо потребує нарощення обсягів елеваторних ємностей: «Наразі на полях Житомирщини йде завершення збору врожаю. Ми маємо майже 700 тис. тонн кукурудзи, але збирання йде повільно, адже можливості для сушіння таких обсягів на сьогодні житомирські сільгосптоваровиробники не мають».

«Президент України звернув увагу на те, що нашій державі не вистачає сертифікованих ємностей для зберігання зерна задля забезпечення збереження врожаю, - зазначив Олексій Вадатурський. - Сьогодні аграрний сектор України націлений на врожай у  80 млн тонн у найближчі роки. А ми маємо сертифікованих елеваторних ємностей не більше 30 млн тонн, близько 10 млн тонн з яких – це елеватори, збудовані ще у 50-ті роки, що сьогодні не здатні забезпечити збереження зерна, елементарні вимоги з охорони праці і техніки безпеки тощо. Сьогодні необхідно виконати колосальний обсяг робіт для того, аби Україна як житниця світу була достатньо оснащена елеваторними ємностями. «НІБУЛОН» – одна із небагатьох системно працюючих компаній у цьому напрямку. Це вже наше 19-те підприємство! До 1 липня ми плануємо довести обсяги елеваторних ємностей до 2 млн тонн. По завершенні нашого інвестиційного проекту Україна буде мати 2,5 млн тонн найсучасніших елеваторних ємностей. Це забезпечить виконання будь-яких переміщень зерна як всередині України між регіонами, так і мобільність при його експорті, а також надасть можливість стабілізувати ринок зерна всередині України».

Поява в регіоні підприємства компанії «НІБУЛОН» - це надія не лише для сільгосптоваровиробника, а й для місцевої громади:

«Від викупу земельної ділянки район і село отримали грошові кошти. Крім того, з місцевою владою ми підписали договір соціального партнерства. Ми приділимо достатньо уваги, аби паралельно із вводом у експлуатацію об’єкта  показати і людям, і населенню всієї України, що наша компанія грає значну роль у розвитку цього населеного пункту!» - пообіцяв Олексій Вадатурський.

«З приходом компанії «НІБУЛОН» наше селище ожило! – розповідає  селищний голова смт Великі Коровинці Лариса Миколаївна Пащенко. - Великі Коровинці  залишились без будь-якої промисловості, а тепер у нас з’являться нові робочі місця, надходження до бюджету, нове життя отримає наш залізничний шлях!»

Лариса Миколаївна поділилась, як багато зроблено на ті кошти, що вже сьогодні від компанії «НІБУЛОН» отримав місцевий бюджет: «Завдяки коштам, що ми отримали від продажу земельної ділянки, на 4-х вулицях проведено водопровід і 100 дворів тепер мають у своїх помешканнях воду! Виготовлено всю необхідну документацію і найближчим часом розпочнеться проведення водопроводу ще по 4-м вулицям та освітлення всіх вулиць селища. Решта коштів піде на ремонт доріг, заміну даху в дитячому садку. Кошти, що були перераховані до районного бюджету підуть на придбання автомобілів швидкої допомоги. Від компанії «НІБУЛОН» наша школа отримала сертифікат на комп’ютерне обладнання та заміну вікон в актовій залі».

Олексій Опанасович подякував обласній і місцевій владі за небайдуже ставлення до компанії «НІБУЛОН» як до інвестора: «Ці інвестиції в Житомирську область стали можливими завдяки особистій участі Сергія Миколайовича, сприянню районної і місцевої влади, по-справжньому партнерським відносинам області та нашої компанії!»

Сергій Миколайович Рижук у свою чергу зазначив, що перебуваючи на цьому будівництві, він переконався, що найпершою умовою для інвестицій є довіра бізнесу до влади: «Влада плюс бізнес дорівнює результат. А це ґрунтується на ділових стосунках на взаємодовірі, на слові честі влади і бізнесу, що також дуже важливо!» 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.