Напередодні 20-річчя «НІБУЛОН» нарощує інвестиційний потенціал і відкриває свій перший елеватор на Житомирщині

15 листопада 2011 року у смт Великі Коровинці Чуднівського району Житомирської області відбулось урочисте відкриття філії «Тетерів» – нового сучасного елеваторного комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» з відвантаження зернових та олійних культур. Відкриття цього елеватора стало знаковим для компанії «НІБУЛОН», адже ознаменувало відновлення інвестиційного проекту компанії.

Особисто привітав колектив компанії «НІБУЛОН» і мешканців Чуднівського району з цією блискучою трудовою перемогою голова Житомирської обласної державної адміністрації Сергій Миколайович Рижук:

«Це дуже символічно, що будівництво даного об’єкту почалося відразу ж після Дня Незалежності України - 26 серпня. За ці 80 днів компанією «НІБУЛОН» було освоєно 192 млн грн. приватного інвестиційного капіталу. Сьогодні ми бачимо, що держава наша будується, Житомирщина будується, Чуднівщина будується! А ми з вами всі є безпосередніми учасниками реалізації найпершого завдання Голови держави: стати однією з кращих країн у першу чергу за рахунок розвитку інвестиційного потенціалу. Саме це зараз і відбувається».

«Це не просто елеватор, це ті ворота, які відкривають можливості для системного розвитку всього агропромислового виробництва. Адже, якщо нема де зберігати, виробництво припиниться, оскільки урожай пропаде. А в примітивних умовах на зерні кукурудзи з`являться тріщини, грибок, і з такою якістю зерна не вийдеш на світовий ринок. А завдяки такому елеватору отримуєш високу якість зерна, а якщо є якість, є і ринок, і не за півціни, а за повну вартість. А раз є гарна ціна, то поповнюється і бюджет, є гроші на соціальну сферу. Ось наскільки важлива роль нового сучасного елеватора».

Сергій Миколайович зазначив, що сьогодні сільгосптоваровиробникам Житомирщини є де зберегти отриманий врожай, адже новозбудований елеватор розпочне приймання зерна вже за тиждень. Сьогодні обласна влада вже веде переговори з керівництвом компанії «НІБУЛОН» щодо розвитку іншої галузі сільського господарства регіону – створення потужних тваринницьких ферм.

«Елеваторний комплекс у Великих Коровинцях має велике значення не лише для розвитку сільського господарства і аграрного сектору економіки, а й для місцевої соціальної інфраструктури: люди отримують водогін, газ, освітлення, електроенергію, ремонт школи, будинку культури, доріг, додаткові залучення у місцевий і районний бюджети», - додав Сергій Рижук.

«Ми навіть не очікували, що за 80 днів компанія «НІБУЛОН» побудує такий чудовий комплекс на Чуднівщині! Важливо, що тут будуть обслуговувати не тільки підприємства району, але й усієї області, – висловив подяку з боку обласної влади Голова Житомирської обласної ради Йосип Антонович Запаловський. – Обласна влада зі свого боку буде робити все для того, аби компанії «НІБУЛОН» на Житомирщині працювалось комфортно, ваш бізнес процвітав».

Своє захоплення темпами «НІБУЛОНівського» будівництва висловив і генеральний директор Української аграрної конфедерації Сергій Васильович Стоянов:

«Я вже не вперше присутній на відкритті елеваторних комплексів компанії «НІБУЛОН» і кожного разу дивуюсь тому диву, казці, що творить Олексій Опанасович Вадатурський. Що отримає Чуднівщина і Житомирщина від елеватора ТОВ СП «НІБУЛОН»? Це, передусім, найкращий сервіс світового рівня та вигідна ціна для сільгосптоваровиробників. «НІБУЛОН» - це унікальна компанія для України, що створила єдину мережу, що може ефективно управляти зерновими потоками на благо агарному комплексу країни. Можна констатувати без сумніву, що «НІБУЛОН» - це лідер зернового ринку України. До того ж, це хрест нашої країни - бути годувальницею всього світу. Це дуже почесна місія. І сьогодні «НІБУЛОН» на марші, «НІБУЛОН» будується, і це є гарантією того, що ми виходимо в світові лідери на ринку зерна!»

«Будівництво такого об’єкту у короткі строки – це унікальна справа не лише для України, а й для всієї світової практики, - зазначив Президент Української зернової асоціації Володимир Георгійович Клименко. - Це свідчить про те, що всі служби компанії «НІБУЛОН» працюють виключно злагоджено як швейцарський годинник. Переконаний, якби «НІБУЛОНу» доручили будувати об’єкти до «ЄВРО-2012», то будівництво було б завершене вже 2 роки тому».

Під час свого виступу Володимир Георгійович підкреслив нагальність розбудови елеваторної промисловості в нашій країні: «У найближчі 7-10 років світ очікує від України врожаї у 80 млн тонн. Експерти говорять, що для їх зберігання необхідно збудувати 16 млн тонн ємностей зберігання. Тому те, що робить компанія «НІБУЛОН» - це виключно важливо для нашої держави і розвитку сільськогосподарського сектору загалом!»

До слів вдячності компанії «НІБУЛОН» за значний внесок у розвиток інфраструктури селища і Чуднівського району приєднались голова Чуднівської районної державної адміністрації Максим Юрійович Самчик, голова Чуднівської районної ради Валерій Миколайович Копчик та селищний голова Лариса Миколаївна Пащенко. Зокрема, Максим Самчик зазначив, що співпраця з компанією «НІБУЛОН» вже сьогодні принесла району перші гарні результати: Чуднівський район має одні з найкращих в області показники темпу росту доходів місцевого бюджету.

У свою чергу Олексій Опанасович Вадатурський подякував Сергію Миколайовичу Рижуку за те, що в області створені усі умови для інвестицій, і зазначив, що компанія «НІБУЛОН» зі свого боку як партнер не підвела обласну владу: «Наш інвестиційний проект ми реалізували у стиснуті терміни, незважаючи навіть на те, що обладнання, що тут встановлене, було поставлене із Сполучених Штатів, Данії, Бельгії та інших країн світу».

Зокрема Олексій Опанасович подякував усім будівельним організаціям, що працювали на цьому об’єкті та виконали всі роботи якісно у відведений термін.

«Ми сьогодні надали можливість усім повірити у те, що у нашій країні можна інвестувати. Наша співпраця – приклад того, як необхідно не на словах, а на ділі будувати, залучати інвестиції і всім разом нам створювати інвестиційний клімат!» - додав Олексій Вадатурський.

Філія «Тетерів» - перший елеватор ТОВ СП «НІБУЛОН» на Житомирщині і 19-ий об’єкт компанії в Україні. Будівництво цього підприємства було розпочато якраз у святкові дні 20-річчя незалежності України, а завершено - напередодні 20-річчя компанії «НІБУЛОН».

Всього до своєї 20-ї річниці «НІБУЛОН» введе в експлуатацію 20 елеваторних комплексів! Такий подарунок у свій День народження «НІБУЛОН» зробить аграрному комплексу України. «Ми маємо і подальші серйозні плани щодо розвитку нашої компанії, тож надалі зробимо усе, аби наша Україна розвивалась і була справжнім лідером на світовому аграрному ринку з поставки продовольчого зерна», - підкреслив Олексій Вадатурський.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.