Дано старт будівництва нового елеваторного комплексу на Житомирщині

Інноваційний інвестиційний проект ТОВ СП «НІБУЛОН» отримує своє поширення. Компанія розширює свою присутність у Житомирському регіоні – розпочинається зведення елеваторного комплексу у смт Великі Коровинці (Чуднівський район), філії "Тетерів".

Сучасне «НІБУЛОНівське» підприємство не стане першим приходом в даний регіон. На Житомирщині вже довгий час успішно працюють три виробничі підрозділи філії – «Романівська» (смт Романів), «Бистрицька» (смт Бистрик), «Чуднівська» (смт Чуднів).

Сучасний елеваторний комплекс розміщуватиметься на земельній ділянці площею 6,5 га. Колектив філії складатиме 60 працівників. Об’єм зберігання зерна становитиме 76 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу. Потужність відвантаження на залізничний транспорт складатиме 5 тис. тонн на добу. Кошторисна вартість будівництва – 120 млн. гривень.

Елеватор стане найсучаснішим технологічним об’єктом в регіоні. Введення його в експлуатацію, наближеність до нього аграріїв дасть змогу останнім здешевити логістичну складову та збільшити прибутковість власного виробництва.

Будівництво, яке розпочинається у серпні, буде завершено згідно «НІБУЛОНівських» стандартів – оперативно та якісно, у жовтні цього року.

А наразі на місці майбутньої будівельного майданчика 4 серпня відбулася перша, установча нарада. На ній були присутні представники 20 підрядних організацій, які будуть задіяні у будівництві, а також представники ТОВ СП «НІБУЛОН» (під головуванням заступника генерального директора з будівництва Сергія Бесєдіна). В подальшому із зростанням обсягів робіт кількість організацій сягне 50.

Генеральним проектувальником виступає ВАТ ПВІ «Донецькагропроект». Генеральний підрядник – ЗАО БФ «Житлобуд-НІКО».

На нараді також були присутні голова Чуднівської РДА Максим Самчик та голова Великокоровинецької селищної ради Лариса Пащенко.

В ході зустрічі обговорювалися організаційні питання – зокрема, фахівці ТОВ СП «НІБУЛОН» роз’яснили партнерам вимоги до ведення звітної документації, увагу партнерів було звернено на правилах техніки безпеки під час виконання робіт. Директори підрядних організацій ознайомилися з проектом майбутнього комплексу, оцінили обсяги робіт та строки виконання; було сформульовано перші графіки робіт.

Основний акцент було зроблено на нагальних зараз роботах: на розбиранні старих будівель, які знаходяться в межах майданчика, і на постачанні та забиванні паль (ці роботи наразі є ключовими, аби на майданчик могли в’їхати будівельники з інших організацій). Обговорювалися і графіки загальнобудівельних робіт, які стосуються будівництва трансформаторної підстанції, адміністративно-лабораторного корпусу, залізничної дороги та ін.

Хочемо запевнити наших читачів та партнерів, що ми своєчасно та заздалегідь повідомимо про дату проведення урочистостей з нагоди початку будівництва елеваторного комплексу.

За традицією кожного тижня до вашої уваги будуть надаватися фоторепортажі про стан справ із будівництва об’єкта.

А сьогодні ви можете переглянути фото будівельного майданчика до початку будівництва – аби пізніше на власні очі побачити, як на місці захащеної чагарниками ділянки виросте красень-елеватор.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.