30 жовтня 2009 року відбудеться урочисте відкриття перевантажувального термінала у с. Ромодан Миргородського району Полтавської області.

30 жовтня 2009 року, о 14.00, відбудеться урочисте відкриття перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на залізничний транспорт у с. Ромодан Миргородського району Полтавської області.

Аби зберегти інтригу та зацікавити Вас даним заходом, ми навмисне не робили фоторепортаж про фінальний етап будівництва елеватора.

Після відкриття елеватора Ви зможете подивитися на нашому сайті фоторепортаж про даний захід та побачити, як новозбудований елеватор виглядає.

Усі права захищені © 2022 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.