Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 23.05.2012

23 травня у Переяслав-Хмельницькому видалося аномально спекотним, +40 градусів за Цельсієм у тіні. Розпечене повітря і потужний піщаний вітер, здавалося би, унеможливлюють нормальну роботу. Та попри такі природні аномалії, попри дальні відстані і ранній час, на майданчик з’їхалися директори всіх підрядних організацій, які наразі будують перевантажувальний термінал філії «Переяславська».

Разом із представниками «НІБУЛОНа», на чолі із заступником генерального директора з будівництва Сергієм Беседіним, понад дві години оглядали весь майданчик, аналізуючи, як тривають роботи на кожній ділянці, як справляється із роботами кожна організація.

По завершенні огляду, зібравшись у штабі будівництва, всі результати огляду майданчика були обговорені із партнерами, було також проаналізовано та скореговано графік робіт.

Звертаючись до директорів підрядних організацій, Сергій Беседін констатував: «Шановні партнери, якщо говорити сьогодні про монтажні роботи, зокрема зерносховищ, галерей, то лід, як то кажуть, тронувся. Роботи активізувалися: на майданчик заходять металоконструкції силосів об’ємом 2,3 тисяч тонн, розпочато монтаж верхніх галерей. Але, із прикрістю, ми змушені констатувати, що водночас знизилися темпи виконання загальнобудівельних робіт: що стосується будівництва фундаментів, під’їзної дороги, підпірної стіни та ін. Роботи на цих об’єктах мають бути прискорені!»

Відтак підприємство «Укрбауер» активізує роботи із будівництва під’їзної дороги, встановлення фундаментів під опори зовнішнього освітлення, із будівництва резервуара-накопичувача стічних вод; «Олл Інжиніринг» – загальнобудівельні роботи на підпірній стіні. Окрім того, останні паралельно з цим приступають до робіт з благоустрою – зведення бетонних доріг.

Підприємство «Гідротехнології», яке будує причал, мало би також активізувати свої роботи. Але на цій ділянці втрутився природний форс-мажор – більша частина майданчика, на якій знаходитиметься причал, є ґрунтовою та заросла очеретом. Це значно ускладнює виконання робіт, вимагає застосування додаткової техніки і кореляції графіку робіт.

Наразі на майданчику знаходяться металоконструкції силосів об’ємом 2,3 тисяч тонн, до їх монтажу приступає фірма «Інтеграл».

До 1 червня прибудуть конструкції зерносховищ об’ємом 5,5 тисяч тонн. Одразу по прибутті ємності вивантажуватимуться на фундаменти – для швидшого початку монтажу.

Підприємство «ЦКС» 2 червня завершує монтаж металоконструкцій в автомобілерозвантажувачі.

«НСУ-28» до 27 травня завершує будівельні роботи у пожежному резервуарі, аби інші організації одразу розпочали навколо роботи із благоустрою.

«Бурвод» (м. Миколаїв) завершив монтаж водонапірної башти, найближчими днями їх київські колеги подадуть на башту воду, організувавши водозабезпечення на майданчику.

«СтильТеплоКомфорт» за два тижні завершує прокладання зливової каналізації.

31 травня миколаївці із «Жилстрой-НІКО» завершують будівництво підпірної стінки.

Тривають роботи і у житлових та виробничих будівлях. Розповідає Володимир Копусов, директор ТОВ «Атріум-ком»: «У Переяславі наші сили зосереджені на адміністративно-лабораторному корпусі та виробничих майстернях із пожежним депо. Договори підписані, роботи в розпалі. Ми спеціалізуємося на забезпеченні автоматизації технологічного процесу. У будівлях ми вже виконали внутрішні електромонтажні роботи – прокладання чорнової проводки, встановлення підрозетників для подальшого монтажу фурнітури. Завдання свої ми знаємо, це для нас вже сьомий об’єкт «НІБУЛОНа», тому все звично, просто і легко. А ще, на наша думку, компанія «НІБУЛОН» сьогодні – для нас самий надійний партнер в усій Україні, з вами приємно працювати (посміхається)».

Підсумовуючи аналізи наради, Сергій Беседін зауважив: «Якщо раніше збирання врожаю на Київщині було намічено на 10 липня, то нинішня аномально висока температура пришвидшує початок цих робіт. Відтак ми з вами повинні зібратися, активізувати роботи, аби новозведений термінал розпочав приймати новий врожай з першого дня збирання – і ані днем пізніше».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.