Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 16.05.2012

«Бачу, місць всім не вистачає, дуже багато присутніх на сьогоднішній нараді. Значить, будівництво перетнуло свій часовий екватор», – такими словами 16 травня розпочав фінальну частину виробничої наради Сергій Беседін, звертаючись до керівників підрядних організацій.

І це було правдою. Дійсно, у штабі будівництва всім місць не вистачало. Це й не дивно, адже зараз понад 40 організацій зі всієї України працюють на об’єкті, а трохи пізніше цифра сягне 50! На початку липня, під час урочистого відкриття перевантажувального термінала, запрошуємо всіх партнерів-будівельників розділити з нами цю спільну перемогу!

Тож цього дня і керівники підрядних організацій, і фахівці «НІБУЛОНа» пройшлися по всьому майданчику, досконало оглянули всі виробничі ділянки, обговорили темпи робіт. У другій частині наради, підводячи підсумки у штабі будівництва, було проаналізовано та скориговано графіки робіт з будівництва термінала.

Наразі актуальними (відкритими) лишаються ряд питань, вирішення яких, за словами Сергія Беседіна, для «НІБУЛОНа» та партнерів є пріоритетним. Це питання: телефонних мереж, що йдуть вздовж під’їзної дороги; примикання до під’їзної дороги траси «Бориспіль-Харків»; резервуара стічних вод; благоустрою. Щодо останніх робіт (у частині будівництва під’їзної дороги), то наразі основним претендентом на їх проведення (по завершенні фундаментних робіт ) є компанія «Трансвіт» (м. Прилуки).

Розповідає Едуард Хоменко, арматурник компанії «Трансвіт»: «Наша головна задача – це фундаменти зерносховищ. Ми виконуємо арматурні роботи, зокрема зварюємо та в’яжемо арматуру, заливаємо опалубку. Завдяки нам будуть зведені міцні, надійні фундаменти, на яких пізніше виростуть металеві тонни зерносховищ. Отак! (Посміхається). А якщо серйозно, то ми на цих роботах вже «собаку з’їли». У Переяслав-Хмельницькому працюємо ще з 28 березня. До 1 червня роботу здамо. Ви нас тільки на сайті вашому опублікуйте – нехай рідні побачать».

Вже зараз на майданчику розпочинається наступний ключовий етап роботи – монтаж обладнання та металоконструкцій. З 23 травня починається надходження металоконструкцій зерносховищ на майданчик, а до 1 червня буде здано останній фундамент під силос. Монтаж верхніх галерей та силосів відбуватиметься паралельно.

Окрім того, також до 1 червня буде здано обидва фундаменти під сушарки (зі всіма галереями). Роботи виконуватимуть організації «Укрбауер» (м. Київ) та «Взаємодія» (м. Кременчук).

Наступного тижня ці ж дві організації передадуть підготовлені фундаменти під силоси вологого зерна.

Окрім того, наразі миколаївська організація «Бурвод» завершує монтаж водонапірної башти. А вже наступного тижня «Бурвод» (м. Київ) подасть у неї воду.

Фірма «Полтаваспецмонтаж» розпочала роботи із монтажу галерей відвантаження на воду.

До 1 червня «Будівельна компанія» (м. Дніпропетровськ) завершить обшивання робочої башти.

Що стосується будівництва під’їзної дороги, то Миколаївський завод залізобетонних виробів завершив постачання 290 плит для виконання цих робіт.

Фірма «Благоустрій» (м. Біла Церква) розпочала монтаж металевого забору по периметру території. Нагадаємо, що площа термінала становить понад 6 га.

Під час наради окремо було розглянуто питання розміщення будівельної техніки, гаражів, житлових вагончиків за територією об’єкта. Фахівці «НІБУЛОНа» звернули особливу увагу будівельників на розміщення, відстоювання техніки лише на території термінала, аби не зашкодити аграріям, чиї посіви примикають місцями до меж майданчика.

Наступна виробнича нарада відбудеться 23 травня об 11:00.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.