Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 10.05.2012

Відгриміли травневі свята, минули вихідні та святкові дні. Та попри це на Київщині ані на день не припинялося будівництво перевантажувального термінала філії «Переяславська». У кілька змін, сім днів на тиждень працюють підрядні організації зі всієї України, адже строк завершення об’єкта – 25 червня – ніхто не відміняв.

В робочому режимі 10 травня пройшла чергова виробнича нарада на об’єкті, за участі керівництва підрядних організацій та «НІБУЛОНівського» колективу. Аналізуючи темпи будівництва, інженер технічного нагляду ТОВ СП «НІБУЛОН» зазначив: «Наразі пріоритетними для нас є роботи з будівництва фундаментів зерносховищ. Найближчим часом очікуємо на прибуття металоконструкцій і відтак початок монтажу. Паралельно з цим розпочнемо монтаж верхніх галерей. Заодно підтягнемо наших партнерів-будівельників стосовно зведення сушарок. Активізувалися роботи і з будівництва причалу – завершено забивання шпунта. Тривають й інші роботи, за графіком – це стосується і робочої башти, і автомобілерозвантажувача, і прокладання внутрішніх мереж тощо. Загалом в строки вкладаємося, хоча і є певні відставання. Але це нормально, адже будівництво такого об’єкта – річ вкрай складна».

Оглянувши будівельний майданчик, проаналізувавши темпи робіт на кожній ділянці, сумісно із фахівцями компанії «НІБУЛОН» було виокремлено пріоритетні задачі на будівництві на найближчий час та складено графік робіт.

Так як «Дарницький завод залізобетонних виробів» завершив постачання паль на майданчик, то роботи із влаштування пальних полів наразі фінішують.

З 15 по 23 травня на майданчик в повному обсязі будуть завезені металоконструкції для зерносховищ – і відтак розпочнеться їх монтаж. До 1 червня буде здано останній силосний фундамент.

Зокрема, «ЦКС» перед цим передасть під монтаж обладнання металоконструкції автомобілерозвантажувача. По завершенні робіт партнерів чекають у філії «Козацька».

Сергій Беседін, заступник генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН», звернув увагу партнерів на те, що монтажники, електрики та інші фахівці, які будуть задіяні під час монтажу (зерносховищ, галерей та ін.), вже зараз мають прибувати на об’єкт і готуватися до початку робіт.

Компанія «Ол інжинирінг», завершивши роботи у адміністративно-лабораторному корпусі, розпочинає оздоблювальні роботи у ваговій.

Фірма «Укрбауер» успішно виконує роботи зі зведення під’їзної дороги, наразі вже здійснивши монтаж понад третини плит.

Розпочато обшивання профільним листом робочої башти, її яруси готуються під встановлення обладнання – триває монтаж, вирізання отворів під сепаратори та скальператори тощо.

Розповідає директор філії «Переяславська» Артем Новохатько: «Я хочу висловити вдячність нашому молодому колективу, партнерам за самовіддану працю. Ми з колегами робимо все від нас можливе, аби щонайшвидше приблизити день, коли термінал розпочне свою роботу. Згодні з нашими намірами і партнери, будівельники – вони працюють класно, професійно, швидко. В нашому спільному успіху ми не сумніваємося!»

А до вашої уваги фоторепортаж з будівельного майданчика. Переконайтеся і ви, що будівництво дійсно триває «класно і швидко».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.