Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 06.06.2012

«Veni vidi vici», або «Прийшов, побачив, переміг». Легендарний вираз Юлія Цезаря, який символізує завзятість та наполегливість, став свого роду ідеєю, закликом до партнерів «НІБУЛОНа» під час чергової виробничої наради.

До введення перевантажувального термінала філії «Переяславська» в експлуатацію залишається менше місяця. З кожним днем роботи підрядним організаціям додається, але це не означає, що строки завершення робіт переносяться. Ні, раніше затверджені графіки залишаються незмінними, а будівельники, аби їх не зірвати, вишукують людські резерви, залучають додаткову техніку.

В такому ключі звертався до партнерів генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський під час наради, яка проходила 6 червня.

Остання вже за традицією розпочалась із обходу будівельного майданчика. Близько двох годин тривав огляд робіт, які проводять підрядники. Фахівці «НІБУЛОНа» доволі детально вивчали, як проходять роботи на кожній ділянці і чи встигають будівельники завершити роботи до встановленого терміну. В цілому, незважаючи на певні відставання (і як результат – критичні зауваження), роботи виконуються вчасно.

До Вашої уваги графіки будівельних робіт.

ТОВ «Укрбауер» до 9 червня виконає влаштування очисного резервуара.

ТОВ «Будівельна компанія» до 10 червня завершить монтаж металоконструкцій робочої башти із їх зашиванням та встановленням логотипу.

До 10 червня ТОВ «Інтеграл» виконає монтаж трьох силосів об’єктом 5,5 тис. тонн та двох об’ємом 2,3 тис. тонн.

ПП «Кристал 2007» до 10 червня виконає оздоблювальні роботи у виробничих майстернях.

ТОВ «Олл Інжиніринг» до 10 червня завершить загально будівельні та оздоблювальні роботи у ваговій, розподільчій підстанції та адміністративно-лабораторному корпусі.

ТОВ «Полтаваспецмонтаж» до 10 червня завершить монтаж галерей на силосах ємністю 2,3 тис. тонн.

ТОВ «ЦКС» до 14 червня виконає монтаж верхніх галерей на силосах ємністю 5,5 тис. тонн.

ПП «Трансвіт» до 14 червня виконає монтаж електричних мереж технологічного та транспортного обладнання.

ТОВ «Булат» до 14 червня виконає монтаж автомобільних ваг та здасть їх державному повірнику.

ТОВ «Гідротехнології» до 14 червня виконають влаштування стінки причалу та причальну основу загалом.

ТОВ «Західшляхбуд-Бетон» до 15 червня виконають бетонні роботи із благоустрою (обсягом 3 тис. кв. м).

ТОВ «БОСС» до 15 червня, завершивши монтаж мереж електропостачання, подасть напругу на майданчик.

По завершенні наради Олексій Вадатурський подякував партнерам за виконану роботу. Проте зауважив, що не потрібно розслаблятись – будівництво, що виходить на фінішну пряму, потребує великих зусиль і завзятості. Не оминув він і темпи будівництва загальноосвітньої школи (соціального об’єкта), яке проводить компанія в селі Гайшин. Зокрема, він зазначив: «Я домовився із губернатором Київської області Анатолієм Присяжнюком, що здача об’єкту розпочнеться саме із школи у с. Гайшин. Тож ми маємо вчасно виконати всі свої обіцянки і стримати слово».

Наступна нарад відбудеться 13 червня. А до Вашої уваги фоторепортаж.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.