Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Переяславська» на 03.05.2012

3 травня 2012 року на будівельному майданчику філії «Переяславська» відбулася чергова оперативна нарада, за участі фахівців ТОВ СП «НІБУЛОН» та керівників підрядних організацій.

3 травня 2012 року на будівельному майданчику філії «Переяславська» відбулася чергова оперативна нарада, за участі фахівців ТОВ СП «НІБУЛОН» та керівників підрядних організацій.

Менше місяця минуло з урочистого початку будівництва, а якісні зміни на майданчику колосальні. Підрядні організації, більшість з яких – перевірені часом партнери нашої компанії, чітко дотримуються складених графіків робіт. Дата введення об’єкта в експлуатацію незмінна – 25 червня 2012 року.

На початку наради заступник генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва Сергій Беседін звернув особливу увагу партнерів на якість виконуваних робіт. Він наголосив, що брак, виявлений у роботі, буде усуватися за рахунок підрядних організацій, які його допустили. Стиль будівництва компанії – швидко та якісно. Про останнє особливо не можна забувати.

На жаль, не всі підрядні організації зараз повністю справляються із роботами. Зокрема, відстають «НСУ-28», «Гідротехнології». Їм було доручено прискорити темпи робіт та збільшити кількість техніки на об’єкті.

Щодо графіків та темпів виконання робіт, то варто виокремити наступне:

– з 9 травня розпочнуться роботи із влаштування внутрішніх мереж на об’єкті;

– до 10 травня на всьому майданчику будуть забиті пальні поля в повному обсязі; організація «Бурвод» передасть фундамент під водонапірну башту;

– з 15 травня розпочнеться монтаж верхніх галерей над зерносховищами, обсягом 5,5 тис. тонн;

– до 17 травня «ЦКС-10» передасть під монтаж обладнання робочу підстанцію автомобілерозвантажувача;

– до 1 червня будуть здані всі фундаменти під зерносховища, а з 15 червня розпочинається їх монтаж; миколаївська організація «Житлобуд-НІКО» завершить зведення підпірної стінки.

Розповідає Віра Головата, арматурник «Житлобуд-НІКО»: «Наразі наша будівельна організація займається будівництвом підпірної стінки на об’єкті. Я за професією – арматурник, маю розряд. На об’єкті займаюся арматурними роботами, зокрема виставляю сітки, виконую підготовку під опалубку, зварювальні роботи. Спеціальної освіти я не маю, проходила перекваліфікацію. У будівельній галузі працюю вже п’ять років – і весь цей час із «НІБУЛОНом». Для мене це вже 11 об’єкт компанії».

Активно триває будівництво під’їзної дороги, роботи виконує фірма «Укрбауер». Додатково ця організація ущільнює ґрунт та здійснює монтаж плит. Аби витримати графіки робіт, ця організація виконуватиме щотижня 1000 кв. м під’їзної дороги (всього понад 3000 кв. м).

Що стосується зведення причалу, то фірма «Перспектива» найближчим часом приступає до забивання паль під галереї для відвантаження на воду.

Будівництво «серця термінала», робочої башти, триває відповідно до затверджених планів. Відбувається монтаж ярусів, розпочалися фарбувальні роботи. «Ми за фахом – фарбувальники-альпіністи, роботи виконуємо на висоті. Фарбуємо металоконструкції на робочій башті, автомобілерозвантажувачі. За три тижні тут впораємося – і сподіваємося, що отримаємо роботу на іншому об’єкті «НІБУЛОНа», у Козацькому. Роботи багато – і це не може не радувати», – зазначають Денис Набокін та Івана Таряник (фірма «Будівельна компанія», Дніпропетровськ).

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.