Прес-реліз: Чергове досягнення компанії «НІБУЛОН» - урочисте відкриття 22-го сучасного перевантажувального термінала

Компанія «НІБУЛОН» завершила реалізацію другого етапу інвестиційного проекту на Київщині. Знаково, з Київського регіону розпочинається відродження головної вітчизняної водної артерії – Дніпра. Переяслав-Хмельницький район слідом за Тетіївським (с. Денихівка, філія «Денихівська») приєднується до когорти районів-лідерів, де діють «НІБУЛОНівські» підприємства.

26 липня 2012 року, під головуванням Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, відбудеться урочисте введення в експлуатацію перевантажувального термінала філії «Переяславська» (Київська область) ТОВ СП «НІБУЛОН».

Участь Прем’єр-міністра України на урочистому заході – це не перше його знайомство із ходом реалізації інвестиційного проекту «НІБУЛОНа». 19 жовтня 2010 р. він взяв участь в урочистій церемонії закладки другого та третього буксирів компанії, яка відбулася на суднобудівному заводі ВАТ «Вадан Ярдс Океан».

На урочистості також запрошені: посли США, Данії, Швейцарії, Нідерландів та Швеції в Україні; міністр аграрної політики і продовольства України; віце-прем’єр-міністр України – міністр інфраструктури України; голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України; директор представництва Світового банку в Україні, Білорусі та Молдові; президент Американської торгівельної палати в Україні; директор Європейського Банку Реконструкції та Розвитку в Україні; керівник діяльності Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні; президент Європейської Бізнес Асоціації; президент Американсько-української ділової ради; директор українського представництва компанії «Cimbria Unigrain A/S»; голова правління ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України»; голова правління ПАТ «Сітібанк»,  голова Ради підприємців при КМУ, президент Української аграрної конфедерації, наші давні партнери та колеги.

Приємно відзначати, що Київщина стає по-справжньому рідною для одного з лідерів вітчизняного аграрного сектору, тут створюються всі умови і надаються чіткі гарантії для його інвестиційної діяльності. Голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк, місцеві органи влади під його керівництвом бажають бачити потужну компанію-інвестора в своєму регіоні. Ми вдячні губернатору та його команді за особистий внесок, який вони зробили задля реалізації інвестиційного проекту компанії в регіоні. В максимально короткі строки нам вдалось вирішити всі нагальні питання, отримати всі необхідні дозвільні та погоджувальні документи, аби здійснити будівництво.

Із Київщиною миколаївське підприємство поєднують давні партнерські відносини. 29 липня 2011 року у м. Вишгород (Київська обл.) у рамках другого інвестиційного форуму Київської області «Стабільність та зростання» між ТОВ СП «НІБУЛОН» та Київською ОДА було підписано меморандум «Про партнерство та співробітництво», що стало запорукою успішної співпраці компанії та обласної влади.

Роком раніше, під час Міжнародного інвестиційного форуму «Інтеграція і партнерство», було презентовано інвестиційну програму ТОВ СП «НІБУЛОН» в частині зведення на Київщині трьох новітніх підприємств, загальною вартістю 60 млн доларів.

Перевантажувальний термінал філії «Переяславська» стане вже другим «НІБУЛОНівським» підприємством на Київщині. З 1 грудня 2011 року у с. Денихівка успішно діє елеваторний комплекс філії «Денихівська».

Новозбудований термінал філії «Переяславська» обійшовся компанії «НІБУЛОН» у понад 170 млн грн. Відтак підприємство вже інвестувало у економіку Київщини 40 млн дол. із запланованих 60. Ми в черговий раз продемонструємо наш фірмовий стандарт будівництва – оперативно та якісно. Тож новий термінал прийматиме зерно цьогорічного врожаю!

Ввівши в експлуатацію термінал філії «Переяславська», «НІБУЛОН» замкне ланцюжок зі своїх перевантажувальних терміналів, побудованих на Дніпрі та на прилеглих до річки територіях: з півночі, Київської області, до півдня – Херсонської області, з виходом на Чорне море через перевантажувальний термінал у Миколаєві. Завдяки зусиллям «НІБУЛОНа», оновлений судноплавний Дніпро за своїм значенням для аграрного комплексу України може перетворитися в аналог американської річки Міссісіпі, якою активно транспортуються зернові та інші вантажі.

За підрахунками експертів, завдяки новій логістичній системі і розвиненій інфраструктурі зберігання та переробки зерна українські сільгосптоваровиробники зможуть отримати додаткові доходи на рівні 4 млрд грн. Аграрії будуть напряму, без посередників і додаткових транспортних витрат, поставляти вирощену продукцію на підприємства «НІБУЛОНа».

Переваги від співпраці з компанією «НІБУЛОН» відчують і сільгосптоваровиробники, які працюють в Переяслав-Хмельницькому і сусідньому районах. За рахунок близькості термінала, вони зможуть виручити за свій товар на 15% більше, аніж ті, хто працює в 150-200 км звідси.

Варто звернути увагу на технологічні особливості нового підприємства. Перевантажувальний термінал розміщується на земельній ділянці площею понад 5 га. Колектив філії налічує майже 100 працівників. Об’єм зберігання зерна становить 75,6 тис. тонн, потужність сушарок – 3 тис. тонн на добу. Потужність відвантаження на водний транспорт становить 10 тис. тонн на добу.

На терміналі філії «Переяславська» зведено причал довжиною 105 м і шириною 18 м. На причалі встановлено суднонавантажувальну машину та інше обладнання для завантаження несамохідних суден (виробництва компанії «TELESTACK», Великобританія; відзначене міжнародною премією «BEST SHIPLOADING SYSTEM»), потужністю 500 тонн/год. Це безпрецедентний випадок, коли на замовлення українського підприємства західні компанії, використовуючи індивідуальний підхід, проектують та розробляють унікальне обладнання, яке потім визнається найкращим у світі. Так само вчинили й інші компанії-виробники – «Cimbria Unigrain A/S» та «Mathews Company».

Крім того, компанія за власною ініціативою і за власні кошти провела днопоглиблювальні роботи в акваторії термінала до рівня 3 м, що дозволить не тільки приймати несамохідні судна компанії для перевезення зернових, а й здійснювати інші річкові перевезення.

Оснащене підприємство й іншим провідним обладнанням надійних та перевірених часом партнерів компанії – американської компанії «SCAFCO» (зерносховища) та данської компанії «Cimbria Unigrain A/S» (технологічне, транспортне обладнання).

На підприємстві встановлено модернізовані шестисекційні сушарки «MC 3180», технічне переоснащення яких було здійснене фахівцями нашої компанії. Нові сушарки є першими у своєму роді, відтак українське підприємство стає локомотивом науково-технічного розвитку американської компанії. Про авторитет компанії свідчить той факт, що розробляють і виготовляють обладнання для підприємств «НІБУЛОНа» визнані світові виробники.

Під час зведення термінала велика увага приділяється екологічній складовій. Для очищення повітря в аспіраційних системах підприємства встановлено пилоочисне устаткування світового рівня: фільтри данської фірми „Simatek” та німецької фірми „Schmidt-Seeger”. Дане устаткування дозволяє знизити концентрацію пилу з 6000 мг/м3 на вході до 20 мг/м3 на виході, що відповідає вищим європейським стандартам.

З метою забезпечення захисту водного середовища від забруднення у філії «Переяславська» використано технологію очистки господарсько-побутових стічних вод із використанням ультрафільтраційних біореакторів мембранного типу виробництва «Mitsubishi» (Японія).

«НІБУЛОНівське» підприємство різниться від інших своїм благоустроєм, бездоганним зовнішнім виглядом. Для благоустрою території було укладено 14 550 кв. м бетонного покриття, виконано 5 090 кв. м під’їзної дороги, укладено 8 377 кв. м асфальтного покриття на автодорозі Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя. Газоном було засіяно 30 000 кв. м площі філії. Особливістю об’єкта є зелені насадження – 66 дерев, 400 кущів, 290 квітів. На території підприємства функціонує фонтан, а працівники та гості завжди матимуть нагоду перепочити під затишною альтанкою.

Інвестиційний проект «НІБУЛОНа» здійснюється за підтримки провідних світових установ: Світового Банку; Європейського Банку Реконструкції та Розвитку; Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC); Данського Експортного Кредитного Фонду; Експортно-кредитного банку США («US EXIM»); урядів США, Швейцарії, Королівства Нідерландів, Королівства Швеція, Королівства Данія.

Вже традиційно, компанія «НІБУЛОН», будучи соціально-відповідальним підприємством, не лише інвестує значні кошти в розвиток інфраструктури різних регіонів, а й виступає ініціатором нових підходів до освоєння цих коштів громадами. Інноваційність таких підходів полягає у тому, що компанія перераховує кошти у місцеві бюджети до і в період будівництва, а не після його завершення. Таким чином, місцева громада відразу з приходом компанії у регіон має можливість вирішити нагальні соціальні питання, які потребують значних коштів. Компанією виділяються кошти на розвиток соціальної інфраструктури районів, проводиться ремонт доріг, освітлення вулиць, відновлення системи водопостачання, фінансування освітніх та культурних проектів тощо. В результаті своєї благодійної діяльності щороку на реалізацію соціальних проектів компанія спрямовує понад 15 млн грн.

Реалізація інвестиційного проекту (і відповідно – соціальних ініціатив) «НІБУЛОНа» на Київщині відбувається поетапно. В рамках першого етапу у липні 2011 року, а також липні 2012 року у м. Вишгород відбувалися перші два в історії нашої держави етапи Гран-прі України Чемпіонату світу у класі «Формула-1» на воді.  Два роки поспіль генеральним партнером та спонсором заходу виступило ТОВ СП «НІБУЛОН».

Введення в експлуатацію філії «Денихівська» (грудень 2011 року), першого об’єкта компанії в регіоні, окрім стабільних надходжень до бюджетів усіх рівнів, означало й реалізацію соціальних проектів на загальну суму близько 4 млн. грн. На ці кошти вже виконані такі роботи: повністю реконструйований місцевий стадіон (нове покриття, кілька спортивних майданчиків тощо – на суму 560 тис. грн.); місцева школа отримала два відремонтованих та обладнаних меблями і сучасним комп’ютерним обладнанням кабінети хімії та інформатики, а також додатковий комфорт – відремонтований фасадний вхід, відновлене водопостачання, проведена реконструкція внутрішніх санвузлів, шкільне подвір’я та прилегла до школи вулиця Шевченка мають нове покриття. Також у місцевих дошкільних навчальних закладах «Світанок» та «Веселка» встановлені вікна та двері, проведений ремонт котельні; виконані роботи по благоустрою прилеглої до обеліска «Слави» території; місцевій амбулаторії придбано та встановлено двері та вікна. В насаленому пункті висаджено березовий гай.

Введення в експлуатацію термінала філії «Переяславська» ознаменує завершення другого етапу розвитку інвестпроекту «НІБУЛОНа» на Київщині. Згідно з договором про пайову участь, до бюджету Переяслав-Хмельницького району було перераховано 1 млн. грн. За ці кошти придбане обладнання для переливання крові для районної лікарні, автомобілі швидкої допомоги, а також автомобілі для районного управління МВС. До бюджету Гайшинської сільської ради перераховано 200 тис. грн. За ці кошти вже зроблено 1,7 км дороги у с. Гайшин (вул. Польова). Також планується провести зовнішнє освітлення у с. Чирське (вулиці Підгірна та Київська) і ремонт дороги на цих вулицях. Компанія також здійснила ремонт фасаду приміщення та внутрішніх санвузлів у школі с. Чирське. Відремонтовано та обладнано кабінет інформатики (встановлені вікна, нові меблі та комп’ютерне обладнання). Загальна вартість робіт по школі становить 415 тисяч грн.

У листопаді 2011 року ТОВ СП «НІБУЛОН» було визнано переможцем Української програми підвищення енергоефективності (UKEEP), яка проводилася Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

54030, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9-б,

тел.: (0512) 58-04-22, факс 50-01-91

pressa@nibulon.com.ua

www.nibulon.com

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.