В серпні 2010 року у філії «Мар'янівська» буде розпочато будівництво нового комплексу.

В серпні 2010 року (дата уточнюється) у філії «Мар'янівська» (с. Мар'янівка Полтавської області) буде розпочато будівництво нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур.

В серпні 2010 року (дата уточнюється) у філії «Мар`янівська» (с. Мар`янівка Полтавської області) буде розпочато будівництво нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур.

Загальна територія нової філії – 6,5 га, об’єм зберігання зерна – 66 тис. тонн. Добова потужність сушарок складатиме 2,5 тис. тонн. Добова потужність по відвантаженню на залізничний – 5 тис. тонн. Забезпечувати успішну роботу елеватора філії будуть 60 робітників.

Будівництво, вартістю у 100 млн. грн., планується завершити восени 2010 року.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.