Стан будівництва елеватора філії «Кременчуцька», 09.12.2010 (фоторепортаж)

Незважаючи на холод за вікном, на будівництві у Кременчузі робота кипить. Будівництво, попри погодні умови, йде чітко за графіком. ТОВ СП «НІБУЛОН» в черговий раз підтверджує своє реноме: будувати сучасні високотехнологічні елеватори за 2-3 місяці. Наприкінці грудня елеваторний комплекс буде введено в експлуатацію.

Елеватор стане вже сьомим діючим елеваторним комплексом компанії у Полтавській області та загалом восьмим об’єктом, зведеним в рамках інвестиційного проекту.

Кременчуцький елеватор стане черговою перемогою у справі відродження судноплавства Дніпром, наступним кроком для переходу України на інноваційний шлях розвитку, який дозволить країні стати в один ряд з економічно розвиненими державами.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.