Стан будівництва елеватора філії «Кременчуцька», 02.12.2010 (фоторепортаж)

28 вересня 2010 року у м. Кременчук Полтавської області відбулися урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Елеватор стане вже сьомим діючим елеваторним комплексом компанії у Полтавській області та загалом восьмим об’єктом, зведеним в рамках інвестиційного проекту.

Кременчуцький елеватор стане черговою перемогою у справі відродження судноплавства Дніпром, наступним кроком для переходу України на інноваційний шлях розвитку, який дозволить країні стати в один ряд з економічно розвиненими державами.

Майбутня окраса міста Кременчука – перевантажувальний термінал – буде розміщуватися на площі у 5,5 га. Забезпечуватимуть його функціонування 60 працівників. На комплексі буде можливе одночасне зберігання сільськогосподарської продукції в обсязі понад 75 тис. тонн. Потужність по відвантаженню продукції на водний та залізничний транспорт становитиме по 5 тис. тонн відповідно.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.