Напередодні нового року «НІБУЛОН» завершив будівництво нового перевантажувального термінала «четвертого покоління»

24 вересня 2010 року стало приємним стресом для полтавського міста Кременчук. Громада міста приєдналася до когорти учасників інвестиційного проекту, який реалізовує компанія «НІБУЛОН».

24 вересня 2010 року стало приємним стресом для полтавського міста Кременчук. Громада міста приєдналася до когорти учасників інвестиційного проекту, який реалізовує компанія «НІБУЛОН», відновлюючи судноплавство Дніпром, Південним Бугом та іншими водними артеріями України.

У вересні ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочало будівництво річкового термінала у м. Кременчук, який став уже сьомим діючим елеваторним комплексом компанії у Полтавській області та загалом восьмим об’єктом, зведеним у рамках інвестиційного проекту.

І черговий раз компанія довела своє реноме – зводити сучасні високотехнологічні елеватори не довше, аніж за 3 місяці.

Так, рівно три місяці будівельники зі всієї України (а це понад 50 підрядних організацій) «піднімали» річковий термінал. День за днем здіймалась вгору норійна башта, день за днем палало полум’я газозварників… Ані погодні умови, ані наближення святкових днів не стало на заваді та не зірвало намічених графіків робіт.

Як результат – до складу «елеваторної сім’ї» компанії увійшло нове сучасне високотехнологічне підприємство. Перевантажувальний термінал розміщується на площі у 5,5 га. Його функціонування забезпечують 80 працівників. На комплексі можливе одночасне зберігання сільськогосподарської продукції в обсязі понад 75 тис. тонн. Потужність по відвантаженню продукції на водний та залізничний транспорт становить по 5 тис. тонн відповідно. Візитівкою підприємства є його дизайн, зокрема ландшафтний; на території знаходиться найсучасніший адміністративно-побутовий корпус із лабораторією, для потреб працівників та гостей – кафе.

Термінал, як і інші комплекси компанії, є справжньою окрасою міста, переконані, він стане об’єктом екскурсій і візитів кременчужан та гостей міста.

На сьогоднішній день будівництво термінала повністю завершено. Наразі тривають пусконалагоджувальні роботи та випробування обладнання на холостому ході. На всій території ведуться роботи з благоустрою, озеленення; у приміщеннях ведуться роботи із забезпечення санітарного стану. Не припиняються і заходи із організації охорони праці. А біля причалу термінала продовжуються роботи із днопоглиблення – аби «НІБУЛОНівське» несамохідне судно змогло здійснити свій перший рейс до термінала для завантаження, планується намити понад 40 тисяч кубометрів ґрунту.

***

І ось напередодні зимових свят весь дружній колектив філії (і будівельники, і працівники комплексу) зібрався разом, поруч із засніженою зимовою красунею – святково прибраною ялинкою, аби подякувати один одному за відданий труд, побажати успіхів та загадати найзаповітніші бажання на 2011 рік.

Важливим моментом цього дня стало підписання (державними контролюючими органами, всіма керівниками підрядних організацій, представниками «НІБУЛОНа») акту готовності закінчення будівництва – це підтвердило завершення будівництва та готовність термінала до повноцінного функціонування.

Ми пропонуємо і Вам долучитися до нашого свята, переглянувши фоторепортаж із філії «Кременчуцька».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.