Компанія завершила монтаж металоконструкцій додаткових ємностей на філії «Кременчуцька»

Компанія «НІБУЛОН» завершила монтаж металоконструкцій додаткових ємностей для зберігання зернових, зернобобових і олійних вантажів загальною ємністю 20 тис. тонн на філії «Кременчуцька», що збільшить обсяги одночасного зберігання продукції до 90 тис. тонн та скоротить час обробки автотранспорту.

Закінчили підрядні організації і монтаж верхніх навантажувальних галерей та опор норійної вежі і двох зерносховищ для активного вентилювання зерна ємністю по 2,3 тис. тонн кожен. Днями на майданчик надійшло технологічне обладнання від давнього і надійного партнера компанії – датського постачальника високоякісного устаткування  Cimbria Unigrain A/S. Тож спеціалісти вже приступили до його встановлення.

Прокладено на будівництві внутрішньомайданчикові мережі водопроводу, каналізації та пожежогасіння, а також завершено загальнобудівельні роботи насосної і дизель-генераторної станцій.

Разом із додатковими ємностями на території підприємства передбачено і будівництво автомобілерозвантажувача з приєднанням його до наявного на філії технологічного комплексу. На сьогодні підрядна організація ТОВ «Монтажспецконструкція» (м. Кривий Ріг) завершує роботи з монтажу металоконструкцій автомобілерозвантажувача.

Окрім того, на будівельному майданчику добігаються кінця роботи з прокладання електромереж та монтажу системи автоматичного поливу і трубопроводу стислого повітря. Розпочато благоустрій території. З 25 серпня фахівці компанії розпочнуть уже пусконалагоджувальні роботи.

Варто зазначити, що  перед початком робіт, як цього і вимагає законодавство, «НІБУЛОН» пройшов повну процедуру погодження, включно з громадськими слуханнями, інформуванням про проект у місцевих ЗМІ. До того ж,  будучи соціально відповідальним підприємством, «НІБУЛОН» виділив 500 тис. грн для реконструкції скверу біля річкового вокзалу. Також за кошти компанії (1,5 млн грн) проходить ремонт асфальтного покриття вулиці Флотській, частина асфальтного покриття якої буде, до того ж, замінена на бетонне, а це ще 800 тис. грн.

Нагадаємо, що в липні цього компанія ввела в експлуатацію перший паливозаправний пункт для власного користування на території філії «Кременчуцька» (Полтавська обл.) загальним об’ємом одночасного зберігання – 225 куб. м, що значно оптимізує логістику підприємства.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.