Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 27.04.2012

27 квітня 2012 року Сергій Беседін, заступник генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН», та фахівці компанії провели чергову виробничу нараду на будівельному майданчику у смт Козацьке.

У порівнянні з минулим тижнем в роботах досягнуто великого прогресу. Зокрема, вже розпочато монтаж металоконструкцій зерносховищ, робоча башта зростає секція за секцією, незабаром розпочнеться монтаж металоконструкцій і автомобілерозвантажувача, у будівлях активно тривають реконструкційні та оздоблювальні роботи.

Будівництво кипить, майданчиком витає змагальний дух: «Краще! Швидше!» Розповідає Вадим Драпеза, заступник директора компанії «Дніпрострой» (відповідальні за реконструкцію виробничих майстерень): «Моя співпраця із компанією «НІБУЛОН» розпочалася з 2003 року. За всі ці роки, завершивши не одне будівництво, стандартом нашої сумісної роботи став високий темп робіт, який ніколи не збавляється. Звичайно, не все ідеально, інколи трапляються і накладки, але вони завжди усуваються в короткі строки. Завжди є кінцева дата, дата введення об’єкта в експлуатацію – і всі рівняються на неї. Нашою компанією вже виконано великий обсяг робіт – і ще більше маємо зробити. Але ми всі впораємося, витримаємо строки і забезпечимо якість, адже наша мала батьківщина, Миколаїв, поруч – а рідні стіни завжди допомагають».

В унісон лунають слова й Івана Толстого, директора ЗАТ «Астарта», підприємства, яке будує лінію з відвантаження на автотранспорт: «Я бажаю компанії «НІБУЛОН» й надалі розвиватися такими ж потужними темпами, розширяти інфраструктуру та досягати всіх намічених цілей».

Проаналізувавши темпи виконання робіт, керівникам підрядних організацій було поставлено чіткі задачі на найближчий тиждень.

До 28 квітня:

Фірма «Миколаївтрансбуд-1» передасть майданчик під будівництво вагової. Окрім того, саме цій організації доручено організувати щоденне пилогасіння на майданчику. Також миколаївці приступають до будівництва майданчика для відстою автотранспорту.

До 3 травня:

Фірма «Житлорембуд-НІКО» виконає оздоблювальні роботи у трансформаторній підстанції та зовнішніх санвузлах.

Розповідає Володимир Циганенко, фахівець організації: «Я працюю у компанії вже 10 років. У Козацькому ми виконуємо сантехнічні, зварювальні роботи. Зараз ми лише розпочинаємо активні роботи, зокрема працюємо з бетоном, варимо сітки, ставимо армокаркаси. Потім розпочнемо їх монтаж – укриття дахів, підключення сантехніки. Працюємо у дві зміни, аби витримати строки. Робота складна, але працюється легко – зарплата добра, колектив веселий. Тільки одне «але» – додому тягне. В Миколаєві на мене чекають дружина та дочка...»

До 4 травня:

Фірма «Донбасатоменергомонтаж» передасть фундаменти двох зерносховищ для подальшого монтажу металоконструкцій.

Фірма «Еталон» заб’є палі під сушарки та силоси вологого зерна.

Фірма «Астарта» завершить перший ярус двох монолітних приямків, аби інші організації мали змогу приступити до монтажу металоконструкцій.

До 5 травня:

Фірма «Олеся» завершить роботи із зведення перехідної галереї.

Окрім того, фірма «ПДСП-10» продовжує монтаж трьох перших зерносховищ. Підприємство «Березань» розпочало земляні роботи для влаштування газопроводу, а фірма «Стройград» – аналогічні роботи для влаштування водопроводу.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.