Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 20.04.2012

3 квітня 2012 року інвестиційна програма ТОВ СП «НІБУЛОН» набула свого поширення у Херсонській області. Цього дня під головуванням Миколи Костяка, голови Херсонської обласної державної адміністрації, було дано урочистий старт будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька».
 
З початку будівництва вже традиційно на майданчику щотижня відбувається виробнича нарада, за участі фахівців ТОВ СП «НІБУЛОН» та керівників підрядних організацій.
 
До речі, вже зараз на будівництві термінала задіяні 11 підрядних організацій, з часом їх кількість зросте до 50, що становитиме понад 1000 кваліфікованих будівельників.
 
Чергова виробнича нарада відбулася 20 квітня 2012 року, під головуванням Бєсєдіна С.В., заступника генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» з будівництва.
 
Аналізуючи темпи виконання робіт, учасниками наради було оглянуто будівельний майданчик та проаналізовано темпи виконання робіт на всіх ділянках, складено узгоджено плани на найближчий час.
 
Наразі графіки виконання будівельних робіт підрядними організаціями наступні.
 
До 27 квітня:
– ТОВ «Миколаївтрансбуд-1» підготує та передасть майданчик під вагову та автомобільні ваги;
– ПП «Євроклас» частково виконає облаштування галерей зерносховищ ємністю 2,3 тис. тонн (завершення робіт – до 10 травня);
– ТОВ «Олеся» завершить облаштування перехідної галереї та виконає забивання паль під сушарку;
– ТОВ «Житлорембуд-НІКО» завершить загально будівельні роботи у трансформаторній підстанції та санвузлах;
– ТОВ «Дніпробуд» виконає кладку стін у виробничих майстернях, які реконструюються;
– ПАТ «АСТАРТА Млинелеваторбуд» виконає облаштування днища і першого ярусу автомобілерозвантажувача.
 
До 29 квітня:
– ПАТ «Донбасатоменергомонтаж» виконає облаштування фундаментів.
 
До 30 квітня:
– ТОВ «Світлолюкс-електромонтаж» виконає монтажні роботи у трансформаторній підстанції;
– ЗАТ «Жилбуд-НІКО» виконає облаштування фундаментів зерносховищ ємністю 5,5 тис. тонн.
 
Окрім того, фахівцями ТОВ СП «НІБУЛОН» розпочато активні роботи з будівництва причальної споруди (довжиною 315 м), зокрема постачання паль та їх забивання; облаштування галереї для відвантаження на водний транспорт та ін.
 
Планова вартість будівництва термінала складає 160 млн грн. Його технічні характеристики наступні: об’єм зберігання зерна – 76 тис. тонн, добова потужність сушарок складатиме 4 тис. тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн, кількість працівників – 60 осіб.

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.