Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 18.05.2012

Коли виробнича нарада 18 травня підходила до кінця, Сергій Беседін, заступник генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН», запитав у керівників підрядних організацій: «Чи є в когось питання?» Присутні впевнено заговорили: «Ні, немає… Все в робочому порядку…»

«Якщо питань у вас немає, так чого ж термінал ще й досі не збудований?» – усміхнено запитав у них Сергій Беседін.

«НІБУЛОН» із партнерами завжди демонструють власний стандарт будівництва – швидко та якісно. 3 квітня було дано урочистий старт будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька». Звичайно, що трохи більше аніж за місяць високотехнологічний сучасний автоматизований комплекс – перевантажувальний термінал для відвантаження зернових та олійних культур – збудувати неможливо. Але темпи робіт, швидкість та якість будівництва «НІБУЛОНівського» підприємства на Херсонщині не можуть не радувати.

І остання виробнича нарада, яка відбулася 18 травня, цей тезис підтверджує. Присутні на ній фахівці компанії, керівники підрядних організацій, пройшовши будівельним майданчиком, звірилися із графіками робіт, проаналізували темпи будівництва, обговорили нагальні питання.

До речі, зараз у Козацькому працюють будівельники із понад ніж 30 організацій, представляючи майже всі регіони України. І цифра ця неупинно зростає. Справжній інтернаціональний будівельний майданчик на Херсонщині!

Але повернемося до, власне, стану будівництва перевантажувального термінала на сьогоднішній день. Він до вашої уваги (тезисно).

Підприємство «Олеся» має активізувати загальнобудівельні та оздоблювальні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, прискорити монтаж металоконструкцій у робочій башті.

Підприємство «Афіна-Палас» завершило загальнобудівельні роботи у будівлі судноплавної компанії, відтак розпочинає там оздоблювальні роботи.

Фірма «БАГВАМ» розпочинає на об’єкті весь комплекс сантехнічних робіт.

Організація «АртБуд» завершує загальнобудівельні роботи у трансформаторній підстанції та зовнішніх туалетах, активізує роботи із будівництва вагової.

Фірма «Демос» приступила до забивання паль під відділення відвантаження з водного транспорту.

До зведення фундаментів сушарок, подальшого монтажу останніх готується «Донбасатоменергомонтаж», зокрема оформлює всі необхідні документи для укладення договорів.

Фірма «Астарта» до 1 червня здає фундамент автомобілерозвантажувача. Натомість 21 травня організація «ЦКС» вже приступила до монтажу металоконструкцій останнього.

Тривають на майданчику й інші монтажні роботи. Розповідає Олександр Ніжельський, бригадир організації «ПДСП-10»: «Ми з вами – земляки! Працюємо не перший раз. Останній спільний об’єкт – елеватор у Денихівці, що на Київщині. Там ми здійснювали монтаж транспортного обладнання. Аналогічні роботи розпочали і у Козацькому. Зараз наше основне завдання – монтаж конвеєрів верхніх та нижніх галерей. Ми поки що самі короби збираємо, готуємося до монтажу. А як тільки-но кременчужани змонтують мости верхніх галерей – одразу конвеєр там і монтуватимемо. А в нижніх галереях ми роботи вже розпочали. Бригада наша – кваліфікована, всі її 16 членів свою справу добре знають».

Під час наради Сергій Беседін звернув увагу партнерів на технологію виконання робіт, зокрема під час прокладання внутрішніх мереж. Оглядаючи майданчик, стало зрозуміло, що не всі будівельники користуються дренажем. Сергій Беседін зауважив: «Технологія, правильність – перш за все. Спочатку прокладіть дренаж, відкачайте воду – і лише потім прокладайте мережі. І ніяк інакше».

До речі, наразі актуальними залишаються роботи із благоустрою: влаштування бетонних майданчиків, доріг, проїздів, а також укладання тротуарної плитки. Всім партнерам, які бажають виконувати дані роботи і мають пропозиції! Прохання звертатися у відділ капітального будівництва, начальник – Волкова Галина Володимирівна, тел. (0512) 48-94-16.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.