Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 12.06.2012

12 червня на будівельному майданчику філії «Козацька» відбулася чергова виробнича нарада з питань зведення перевантажувального термінала. Вона пройшла у розширеному форматі, адже до «НІБУЛОНівського» колективу та директорів підрядних організацій приєдналася робоча група, створена при Херсонській ОДА і очолювана заступником губернатора Херсонщини Анатолієм Хоменком. Побували на майданчику і представники місцевих та регіональних ЗМІ.

Дана робоча група, до складу якої входять начальники управлінь ОДА, керівники контролюючих державних органів, спрямована на розгляд питань щодо впровадження інвестпроекту ТОВ СП «НІБУЛОН» у частині будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.

Учасники наради здійснили обхід будівельного майданчика, проаналізували темпи робіт і обговорили графіки завершення робіт на окремих ділянках.

Окремим питанням на нараді розглядалася координація діяльності інвестора та органів державної влади для реалізації інвестпроекту.

За словами генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського, основною проблемою реалізації проекту є своєчасність оформлення документації. Відтак аби запобігти затримці для досягнення найбільшої ефективності, проект потребує підтримки центральних контролюючих органів області.

На що Анатолій Хоменко зауважив: «Голова ОДА Микола Костяк разом із командою, влада на місцях всіляко сприяли і сприятимуть розвитку інвестпроекту компанії в регіоні. Запевняю, що вся можлива допомога від влади в оформленні документів буде надана, жоден контролюючих орган не буде перешкоджати і затримувати роботи. А взагалі, побачене нами вражає. Дякуємо «НІБУЛОНу», компанія своє слово тримає. З такими темпами будівництва ми можемо потрапити до історії, адже у такі зжаті строки будували лише за часів СРСР!»

Окрім того, в процесі обговорення члени групи та фахівці компанії з’ясували ключові питання, проблеми, нагальне вирішення яких сприятиме нормальній роботі підприємства в регіоні. Також було обговорено і складено плани подальшої співпраці «НІБУЛОНа», Херсонської ОДА та державних контролюючих органів.

Тож в найближчі дні будівництво першого «НІБУЛОНівського» термінала на Херсонщині буде завершено. Тому за дні, що залишилися, роботи активізуються, аби встигнути якомога більше.

Наразі, графіки будівельних робіт наступні.

ПАТ «АСТАРТА Млинелеваторбуд» до 15 червня виконає всі роботи із влаштування автомобілерозвантажувача.

ТОВ «Олеся» до 15 червня виконає і змонтує бункери аспірації та бункери відходів, завершить монтаж резервуара під очисні споруди.

ПАТ «Донбасатоменергомонтаж» до 15 червня виконає монтаж сушарки.

МПП «Березань» до 15 червня виконає ввід водопроводів у будівлю адміністративно-лабораторного корпусу, завершить монтаж трубопроводів водо пониження в районі цієї будівлі.

ТОВ «ІНТЕРТЕХЕНЕРГО» до 16 червня завершить оздоблювальні роботи у виробничих майстернях із пожежним депо та у розподільчій підстанції.

ПП «БАГВАМ» до 16 червня виконає монтаж сантехнічних систем у виробничих майстернях із пожежним депо.

ТОВ «ПДСП-10» до 16 червня змонтує другу сушарку і завершить монтаж конвеєрів верхніх завантажувальних галерей.

ТОВ «Гідротехнології» до 16 червня завершить влаштування масивів причальної споруди, передавши її під зворотну засипку, і виконає влаштування поверхні причальної споруди.

ТОВ «Світлолюкс-електромонтаж» до 16 червня виконає монтаж зовнішнього освітлення, забезпечивши світловий ефект на майданчику.

ТОВ «СТРОЙГРАД» до 16 червня виконає монтаж каналізації до очисних споруд і монтаж внутрішніх систем водопроводу.

ТОВ «ЦКС» до 17 червня виконає змонтує галереї відвантаження на воду.

ТОВ «Базис» до 18 червня виконає бетонне покриття – 3000 кв. м.

ТОВ «Аквілон» до 20 червня виконає влаштування 2800 кв. м. під’їзної дороги.

Разом із терміналом змінюється і саме Козацьке. Перед компанією стояли зобов`язання перед всім селищем, яке підприємство справно виконує. Так, за кошти компанії загальноосвітній школі було надано допомогу на суму 332 тис. грн. У навчальному закладі було відремонтовано подвір’я, чоловічий та жіночий туалети на 2-х поверхах, а також кабінет інформатики. Крім того, було придбано нові меблі, комп’ютери та мультимедійну дошку.

На кошти, отримані селищною радою від продажу землі, було проведено капітальний ремонт у дитячому садку «Казка» та придбано меблі і обладнання на суму майже 500 тисяч гривень. Проте на цьому позитивні моменти для жителів смт Козацьке не закінчуються: у місцевому Будинку культури та у приміщенні спортивної зали розпочато ремонт, на який витрачено 200 тисяч гривень.

Жителі селища з нетерпінням очікують на введення термінала в експлуатацію. Вже зараз навколо нових робочих місць вибухнули справжні баталії, адже на 150 заявлених вакансій прийшло близько 1,5 тисячі заявок!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.