Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 11.05.2012

Розбудовується перевантажувальний термінал у смт Козацьке – перший «НІБУЛОНівський» об’єкт на Херсонщині. Розбудовується на мальовничих берегах Дніпра, навкруги чудових краєвидів. Можливо, частково і через це кожна виробнича нарада на об’єкті, що проходить у робочому режимі, завжди відбувається у режимі професійного діалогу та сповнена дружніми усмішками.

Ось і 11 травня не стало виключенням. Фахівці ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі із Сергієм Беседіним, заступником генерального директора з будівництва, зустрілися із керівниками підрядних організацій, які працюють на об’єкті. А наразі це – 30 організацій! Як і належить, було обговорено всі нагальні питання будівництва, розглянуто проблеми, скореговано графіки виконання робіт.

Наразі «Миколаївський завод залізобетонних виробів» завершив постачання паль на майданчик – відтак фінішують роботи із влаштування пальних полів.

У зв’язку з початком монтажу верхніх галерей Сергій Беседін, заступник генерального директора з будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН», звернув увагу партнерів на те, що дані роботи мають узгоджуватися з іншими організаціями, аби під час монтажу під галереями не знаходилися люди. «Галерея, її монтаж – все це коштує великих грошей, але життя людини – безцінне», – зауважив він.

14 травня на майданчик прибули фахівці організацій, які виконуватимуть оздоблювальні роботи у будівлі судноплавної компанії. Аналогічні роботи вже тривають у виробничих майстернях.

Розповідає Володимир Іващенко, прораб компанії «Дніпробуд»: «Наш колектив із м. Каховка. У Козацькому будуємо майстерні. Виконуємо оздоблювальні роботи, кладку, перекриття. Зараз приступаємо до встановлення металопластикових вікон. Віконна площа складає 80 квадратних метрів. Вперше працюємо з «НІБУЛОНом» і сподіваємося, що не востаннє (посміхається)».

15 травня починає прибувати обладнання для монтажу у робочій башті, зокрема це поворотні кола. Відтак фірма «Олеся» для здійснення монтажу обладнання має прискорити монтаж ярусів башти, адже за останнім слідуватимуть ще вирізання отворів під обладнання, установка відбійної полоси, обшивання тощо.

Розпочинаються роботи із влаштування фундаментів сушарок, які виконуватиме організація «Донбасатоменергомонтаж». Керівництво організації отримало доручення прискорити оформлення необхідної документації для щонайшвидшого початку робіт.

Активізувалися роботи із будівництва причалу на терміналі. Розповідає Олександр Дяченко, бригадир монтажників фірми «Гідротехнології»: «Наше завдання на цьому об’єкті – якісно і в строки збудувати причальну споруду. Строки у нас зжаті – на все є рівно місяць, але не підведемо. Буде в Козацькому причал!

На термінал ми прибули кілька днів тому, підготували обладнання – і вже приступаємо до роботи. Наразі готуємо майданчик під занурення шпунта. Потім будуватимемо сам причал, бетонуватимемо, встановлюватимемо залізничну колію для суднозавантажувальної машини та інше».

Нагадаємо, що у філії «Козацька» буде зведено унікальну причальну споруду довжиною 315 м, яка включатиме вантажний причал (105 м) та швартовні пали (210 м). Це дозволить одночасно швартувати три (!) несамохідних судна «NBL» (довжина кожного – 90 м).

Наостанок Сергій Беседін ще раз нагадав, що на майданчику реалізовуватиметься проект водопониження, і призвав підрядні організації, що мають досвід таких робіт, до участі у відкритому тендері. Адже проект водопониження, зауважив він, стримує початок низки робіт: зведення бетонних доріг, прокладання внутрішніх мереж, монтаж сантехніки, виконання благоустрою.

А до Вашої уваги наразі фоторепортаж!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.