Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 08.06.2012

На фінішну пряму виходить будівництво перевантажувального термінала філії «Козацька»! Одна з передостанніх виробничих нарад відбулася на об’єкті 8 червня 2012 року, за участі керівництва підрядних організацій та «НІБУЛОНівського» колективу на чолі із заступником генерального директора з будівництва Сергієм Беседіним.
 
Доскональний обхід всього будівельного майданчика, аналіз темпів робіт на кожній ділянці, обговорення, складання графіків. Традиційно, ефективно, в робочому режимі.
 
В процесі наради Сергій Беседін повідомив всім присутнім приємну новину. 12 червня будівництво відвідає спеціальна робоча група, очолювана заступником голови Херсонської ОДА Анатолієм Хоменком. До її складу входять начальники управлінь ОДА, керівники контролюючих державних органів. Метою її діяльності є створення сприятливого інвестиційного клімату для компанії в регіоні, підтримка реалізації проекту. Влада Херсонщини черговий раз доводить свою готовність сприяти серйозним інвестиційним починанням «НІБУЛОНа», розуміючи її важливість та користь для регіону. І за це колектив компанії та її керівництво на чолі із генеральним директором Олексієм Вадатурським виражають свою вдячність.
 
Тож будівництво термінала поступово добігає свого кінця. Приємно відзначати, що разом із компанією ростуть і наші партнери, керівники підрядних організацій. І вже молодша зміна переймає професійний досвід на прикладі роботи із «НІБУЛОНом». Так сталося і з директором ПП «БАГВАМ» Василем Багринцем, який приїжджає на виробничі наради із сином Владиславом. «Моя зміна росте! Хлопцю вже 17. Нехай вчиться на конкретному прикладі, як потрібно працювати. Багаторічна співпраця нашого підприємства із «НІБУЛОНом» – чудова  для цього нагода».
 
Миколаївське підприємство «БАГВАМ» на даному будівництві виконує комплекс робіт, зокрема сантехнічних. Розповідає Василь Багринець: «На цьому об’єкті наше підприємство виграло тендер по монтажу вентиляції у будівлі судноплавної компанії, а також по вентиляції, сантехнічним роботам із опаленням, водопроводом, каналізацією у адміністративно-лабораторному корпусі. Окрім того, під ключ ми здамо сантехнічні роботи у виробничих майстернях. Наша остання співпраця із «НІБУЛОНом» була восени 2011 року, коли будувалася філія «Переяславська» на Київщині. У порівнянні із тим об’єктом роботи в Козацькому дещо складніші, виснажливіші. Підводять нас ґрунти, зокрема скала, що проходить під об’єктом, потужні підземні води заважають. Окремим питанням стоїть демонтаж минулих підприємств, що були на цій території Все це забирає і сили, і час, ускладнюючи наш прохід через ґрунт для монтажу мереж. Зате тут місця живописні (посміхається)».
 
А до вашої уваги інформація про темпи виконання робіт на об’єкті іншими організаціями.
 
МПП «Березань» до 10 червня виконає монтаж мереж водопроводу, шафного газорозподільного пункту та завершить монтаж трубопроводів водопониження.
 
ТОВ «Світлолюкс-електромонтаж» до 14-го – виконає монтаж внутрішніх електричних мереж на майданчику.
 
ТОВ «Олеся» завершить монтаж металоконструкцій робочої башти із зашиванням, технологічного обладнання, а до 11-го – завершить влаштування металоконструкцій верхніх галерей силосів обсягом 5,5 тис. тонн.
 
ТОВ «Гідротехнології» до 14 червня виконає монтаж тяг причальної споруди з оголовками, зворотнім засипанням, ущільненням, а до 17-го – передасть майданчик під монтаж суднозавантажувальної машини.
 
ПАТ «Донбасатоменергомонтаж» до 12 червня виконає монтаж сушарок та металоконструкції верхньої галереї силосів ємністю 2,3 тис. тонн.
 
ТОВ «ПДСП-10» до 16 червня змонтує другу сушарку.
 
ТОВ «Житлорембуд-НІКО» до 12 червня виконає загальнобудівельні роботи у ваговій та зовнішніх санвузлах.
 
ТОВ «СІТІ Плюс» до 14 червня завершить оздоблювальні роботи у адміністративно-лабораторному корпусі.
 
ПП «Афіна-Палас» виконає оздоблювальні роботи у будівлі судноплавної компанії.
 
ТОВ «ЦКС» до 14 червня виконає монтаж металоконструкцій автомобілерозвантажувача із зашиванням.
 
ТОВ «Аквілон» до 15 червня виконає влаштування під’їзної дороги (2800 кв. м.).
 
До Вашої уваги фоторепортаж.

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.