Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 04.05.2012

Чергова виробнича нарада на будівельному майданчику у смт Козацьке (Херсонська область) відбулася 4 травня 2012 року. Нагадаємо, що 3 квітня 2012 року тут було дано урочистий старт будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька».

Чергова виробнича нарада на будівельному майданчику у смт Козацьке (Херсонська область) відбулася 4 травня 2012 року. Нагадаємо, що 3 квітня 2012 року тут було дано урочистий старт будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька».

Участь у нинішній нараді традиційно взяли фахівці ТОВ СП «НІБУЛОН» та керівники підрядних організацій, начальники виробничих ділянок.

Оперативна нарада проходила в дусі здорового суперництва, азарту, адже кожен бажав і нині сповнений бажання щонайшвидше, в строки та якісно завершити роботи, аби не пасти задніх та не соромитися перед колегами. Тим паче, що певний обсяг робіт поки не закріплено за організаціями, відтак кожен партнер намагається продемонструвати найкращу роботу, аби отримати додаткові ділянки на об’єкті.

За кілька годин, протягом яких оглядався будівельний майданчик, було проаналізовано темпи виконання робіт на кожному квадратному метрі. Керівники підрядних організацій, чиї будівельники з’їхалися сюди зі всієї України, прозвітували за виконану роботу.

Спілкуючись із керівниками підрядних організацій, Сергій Беседін, заступник генерального директора з будівництва, зробив акцент на фарбувальних роботах: «Шановні партнери, звертаю вашу увагу на оздоблювальні роботи, фарбування. Під час останніх, особливо коли фарбуєте галереї, будьте уважні – тон фарби має бути ідентичний на всіх ділянках у всіх організацій. Якщо потрібно – не лінуйтеся і виконуйте спершу роботи на невеликих пробних ділянках».

Виходячи із обсягів робіт, проведених за минулий тиждень, було скориговано виробничий графік на тиждень наступний.

– До 9 травня Миколаївський завод залізобетонних виробів поставить на майданчик 100 паль – для забиття останніх пальних палів на майданчику.

– З 5 травня розпочата розмітка об’єкта для наступного прокладання каналізаційних мереж.

– Компанія «Світлолюкс» з 7 травня розпочала монтаж обладнання у трансформаторній підстанції, після того, як об’єкт їй передала фірма «Житлорембуд-НІКО».

– До 12 травня будуть здані всі фундаменти, окрім фундаментів під сушарки.

– З 15 травня «ЦКС-10» приступає до монтажних робіт. За ними слідуватимуть організації, що виконуватимуть фарбувальні роботи.

– До 20 травня фірма «Миколаївтрансбуд» завершить земляні роботи із вертикального планування ділянки.

– Організація «ПДСП-10» продовжує монтаж шести зерносховищ об’ємом 5,5 тис. тонн кожен.

Сергій Беседін повідомив, що на майданчику реалізовуватиметься проект водопониження – прокладатимуться дренажні труби із відповідними системами. Це спричинено розташуванням поблизу Каховської ГЕС, дамби а отже великим тиском підземних вод. Відтак всі підрядні організації, що мають досвід таких робіт і належну техніку, запрошуються до участі у відкритому тендері.

А результати виробничої наради підсумував Костянтин Дем’янюк, інженер технічного нагляду ТОВ СП «НІБУЛОН»: «Будівництво триває хорошими темпами! Встигають наші партнери. Зараз основні сили кинуто на завершення робіт із влаштування фундаментів під сушарки та зерносховища. Паралельно з цим тривають й інші роботи: під монтаж обладнання здана трансформаторна підстанція, збираються зерносховища, монтується робоча башта. Розпочинаємо роботи із проведення внутрішніх мереж на майданчику – водопровід та каналізацію. Притримуємося графіків і в будівництві причалу, очікуємо на початок забивання паль. Дата введення об’єкта в експлуатацію, 21 червня, незмінна і ми орієнтуємося на неї. Чекаємо вже на відкриття термінала!».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.