Стан будівництва перевантажувального термінала філії «Козацька» на 01.06.2012

 В робочому режимі 1 червня 2012 року пройшла чергова виробнича нарада на об’єкті, за участі керівництва підрядних організацій та «НІБУЛОНівського» колективу на чолі із генеральним директором Олексієм Вадатурським.

 
Оглянувши будівельний майданчик, проаналізувавши темпи робіт на кожній ділянці, сумісно із фахівцями компанії «НІБУЛОН» було виокремлено пріоритетні задачі на будівництві на найближчий час та складено графік робіт.
 
Тим паче, що менше місяця залишається до здачі об’єкта, відтак партнери-будівельники активізують темпи робіт, аби вкластися у графіки. 21 червня відбудуться урочистості з нагоди введення термінала в експлуатацію. Відтак строки завершення всіх робіт не переносяться!
 
На об’єкті склались непрості умови праці. Складається враження, що ми ведемо будівництво на майданчику, на якому до цього часу функціонувало 3-4 підприємства. І коли кожне з них завершувало своє існування, то нове підприємство, що розпочинало роботу на його місці, засипало те, що залишилось від попередника. Через це на будівельному майданчику трапляються розробки і зсуви ґрунтів, залізобетонні конструкції, що заважають нормальному ходу робіт.
 
Не легшими є гідротехнологічні умови: через потужні підземні води на майданчику були вимушені реалізовувати проект водопониження. Це є перешкодою не лише  для нашого підприємства, але і для всіх жителів селища Козацьке. У цей період завжди підвищується рівень ґрунтових вод, що спричиняє підтоплення і в самому селищі. Відтак «НІБУЛОН» має вирішити проблеми не лише власного підприємства, але і всього Козацького. Це означає, що підрядним організаціям, які працюють на будівництві термінала ТОВ СП «НІБУЛОН», роботи тільки додається. Але наші партнери мають розуміти: навіть за таких перешкод строки введення об’єкта в експлуатацію не будуть перенесені. Тому будівельні організації повинні шукати робітничі резерви та застосовувати додаткову техніку.
 
Попри все, наші партнери показують себе справжніми професіоналами. На підтвердження цього – одні з передостанніх графіків будівельних робіт.
 
ТОВ «Олеся» до 7 червня завершить монтаж металоконструкцій трьох зерносховищ, а до 8 червня – монтаж металоконструкцій робочої башти та їх обшивання.
 
ТОВ «ПАНмонтажспецбуд» до 7 червня здійснить підняття двох силосів ємністю 2,3 тис. тонн; до 8 червня аналогічний обсяг робіт виконає ПП «ЛЕР».
 
ТОВ «Аквілон» до 8 червня завершить влаштування всіх 600 кв. м під’їзної дороги.
 
ПАТ «Донбасатоменергомонтаж» до 10 червня завершить монтаж металоконструкцій в малих галереях (обсягом 2,3 тис. тонн).
 
МПП «Березань» до 10 червня виконає монтаж мереж водопроводу, газопроводу, завершить роботи із водопониження.
 
ТОВ «Світлолюкс-електромонтаж» до 10 червня завершить монтаж зовнішнього освітлення, забезпечивши світловий ефект.
 
ТОВ «СТРОЙГРАД» до 10 червня виконає монтаж каналізації.
 
ТОВ «Дніпробуд» до 10 червня виконає оздоблювальні роботи у виробничих майстернях; 6 червня компанія приступає до аналогічних робіт у ваговій.
 
ТОВ «Гідротехнології» до 14 червня завершать монтаж причального обладнання, влаштування поверхні причальної споруди.
 
ТОВ «Київмістобуд №1» до 14 червня виконає монтаж причальних паль.
 
ТОВ «ЮПК» до 14 червня завершить монтаж технологічного обладнання у робочій башті із його прокручуванням.
 
ТОВ «ПДСП-10» до 14 червня виконає монтаж верхніх завантажувальних галерей.
 
ПП «Афіна-Палас» до 14 червня виконає оздоблювальні роботи у будівлі судноплавної компанії.
 
ПАТ «Астарта» до 14 червня завершить всі роботи із влаштування автомобілерозвантажувача.
 
До Вашої уваги фоторепортаж.

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.