Прес-реліз: Урочисте відкриття нового перевантажувального термінала філії «Кам’янка-Дніпровська» (Запорізька область)

30 квітня 2010 року відбудеться урочисте відкриття філії «Кам’янка-Дніпровська» (Запорізька область) – нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

30 квітня 2010 року відбудеться урочисте відкриття філії «Кам’янка-Дніпровська» (м. Кам’янка-Дніпровська Запорізької області) – нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт. Дана подія стане логічним етапом у реалізації інвестиційного проекту компанії.

Філія «Кам’янка-Дніпровська» – перший об’єкт підприємства в регіоні. Відтак він став візитною карткою «НІБУЛОНу» в Запоріжжі.
 
Незважаючи на складні зимові погодні умови, термінал збудовано за три місяці. За цей короткий період освоєно більше 120 млн. грн.
 
Загальна територія нової філії – 8,6 га, об’єм зберігання зерна – 75,6 тис. тонн. Добова потужність сушарок складає 4 тис. тонн, а потужність по відвантаженню на водний транспорт – 5 тис. тонн. Забезпечувати успішну  роботу елеватора філії будуть 60 робітників.
 
Для участі у роботі над терміналом шляхом тендера були відібрані найкращі з найкращих! Зокрема,  на будівництві були задіяні більше 40 підрядних організацій зі всієї України. Серед них – давні і перевірені партнери ТОВ СП «НІБУЛОН» з Миколаївщини: ЗАТ БФ «Житлобуд-НІКО» та ТОВ «Універсал». Приєднались до них у зведенні об’єкта колеги і з інших регіонів: ВАТ «Енергодарстрой», ТОВ «Аквілон», ТД «Валді», ТОВ «Будівельна компанія», ТОВ «Желдорсервіс», ТОВ «Вагіра», ТОВ «Дронго», ПП «Дека», ТОВ «Стел» та інші.
 
Як і на попередніх об’єктах, на цьому будівництві було використано сучасне обладнання давнього партнера компанії – датської фірми «CIMBRIA UNIGRAIN A/S». Якість цього обладнання вже перевірена довгими роками співпраці та відповідає кращим технічним показникам: висока продуктивність –  250 тонн на годину, надійний привід, компактні розміри, відповідна товщина сталі транспортерів і норій, зручність у використанні.
 
Було використано обладнання й інших, вже перевірених, кращих вітчизняних та імпортних виробників: «SCHMIDT-SEEGER AG» (Німеччина); «Mathews» (США); «SIMATEK A/S» (Данія); «RAKORAF» (Данія); «PRECIA-MOLEN» (Бельгія); «TELESTACK» (Великобританія);  «SYMAGа» (Іспанія), «Булат» (Україна);  «Лорд» (Україна); «Калинівський машинобудівний завод» (Україна).
 
Відтак стиль компанії – будувати сучасні підприємства, що за якістю своєї праці зможуть забезпечити Україні гідне місце на світовому ринку зерна. Україна здатна вирощувати до 70 млн. тонн зерна, і ТОВ СП «НІБУЛОН» весь час свого існування сприяє ствердженню нашої держави в світі як країни-постачальника першокласного зерна.
 
***
 
Реалізація інвестиційного проекту йде семимильними кроками! Він уже отримав широке громадське визнання і зважаючи на свою економічну значимість, став переможцем у загальнонаціональній програмі «Людина року 2009» у номінації «Інвестиція року».
 
Активно триває будівництво флоту. Наразі флот компанії налічує 20 несамохідних суден. Також вже придбано три буксири – 1 річковий та 2 прибережного плавання. 16 квітня відбулося підписання контрактів на будівництво 6 буксирів із запланованих 14 на заводі «Вадан Ярдс Океан» (м. Миколаїв).
 
Високими темпами триває і будівництво елеваторів. Згадайте, як в рекорд короткі терміни – всього за 2 місяці, був побудований і введений в експлуатацію новий високотехнологічний річковий термінал «Вітове» в Чигиринському районі Черкаської області.
 
Паралельно будувалися, а нині успішно експлуатуються, ще два елеваторні комплекси в Полтавській області – в м. Глобине та с. Ромодан. Після їх введення в експлуатацію у жовтні минулого року на цих елеваторах заготовлено більше 100 тис. тонн сільськогосподарської продукції!
 
12 березня 2010 року було розпочато будівництво ще одного елеваторного комплексу на Полтавщині – філії «Градизьк» (смт. Градизьк Глобинського району), а 8 квітня – філії «Артемівська» (смт. Артемівка Чутівського району). Йде підготовча робота для будівництва елеватора у с. Мар’янвка (Гребінківський район) та річкового термінала у м. Кременчук Полтавської області.
 
***
 
Позитивний результат від цього проекту, вартість якого становить більше $ 220 млн., аграрії України вже відчули! Відправляючи зерно на елеватори і річкові термінали «НІБУЛОНу», сільгосптоваровиробники скорочують витрати на доставку і збільшують дохід до 50 гривень на тонні. Далі зернові сплавляють по Дніпру на несамохідних суднах компанії і відправляють на експорт. «Після того, як ми почали реалізовувати програму, в аграріїв дохід на одній тонні зерна збільшився приблизно на 50 гривень. А це означає, реалізовуючи нашу програму в 4,5 млн. тонн експорту, помножених на 50 гривень, це буде 225 млн. гривень чистого доходу для аграріїв, які працюють з нами», – зазначає генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України Олексій Вадатурський.
 
До речі, цікавий факт: саме завдяки «НІБУЛОНу» для України був відкритий найбільш ємкий за обсягами імпорту в світі ринок кукурудзи, ключовим гравцем на якому є Єгипет. На ньому вітчизняний сільськогосподарський лідер – один із основних постачальників. У планах компанії вже в нинішньому році провести заставні закупівлі зернових в аграріїв. Таким чином, продовжує Олексій Вадатурський, будуть припинені розмови про маніпуляції навколо цін на зерно.
 
Інвестиційна діяльність «НІБУЛОНу» підтримується на міжнародному рівні. Незважаючи на світову фінансово-економічну кризу, компанія отримує фінансову підтримку від таких міжнародних поважних фінансових установ, як МБРР та ЄБРР за програмами розвитку експорту та енергозберігаючих проектів, виділяються кошти на удосконалення логістики в Україні. Загальна сума кредитування становить більше 150 млн. доларів США.
 
З компанією співпрацюють також великі банки, зокрема вітчизняні: Укрексімбанк, Індекс-банк; закордонні: BNP Paribas (Швейцарія), Banque Cantonale Vaudoise (Швейцарія), FORTIS BANK (Нідерланди), ING (Бельгія).
 
Не можна забувати, що «НІБУЛОН» (який, до речі, є сьогодні єдиним українським національним зернотрейдером) свого часу став одним із перших підприємств в Україні, яке отримало кредит Світового банку.
 
Тож починання «НІБУЛОНу» є своєрідним «лакмусовим папірцем» для іноземних інвесторів, символом того, що в Україну можна вкладати гроші і успішно реалізовувати масштабні інвестиційні проекти.
 
***
 
«НІБУЛОН» інвестує в Україну – і справляється з цим фінансовим навантаженням, адже люди хочуть працювати. Такі інвестиційні проекти потрібні в Україні, такі нові елеваторні комплекси потрібні аграрному сектору. Для «НІБУЛОНу» фінансової кризи немає!
 
Як доказ – до 1 липня 2010 року буде функціонувати вісім новозбудованих елеваторів ТОВ СП «НІБУЛОН», з них чотири – річкових термінали; плановий загальний обсяг елеваторних ємностей становитиме 1,5 млн. тонн. А збирання нового врожаю ознаменує вирішення ключової задачі підприємства – відродження Дніпра як головної транспортної артерії.
 
вул. Фалєєвська, 9-б, м. Миколаїв, 54030
тел.: (0512) 58-04-22, факс 50-01-91
ел. адреса: pressa@nibulon.com.ua
веб-сайт: www.nibulon.com

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.