Стан будівництва елеватора філії «Градизька», 28.05.2010 (фоторепортаж)

12 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбулися урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Площа загальної ділянки, на якій буде розташовано комплекс, складає 4,1 гектара. Об’єм зберігання зерна складатиме 43 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу, потужність по прийманню та відвантаженню на річковий транспорт – 5 тис. тонн на добу. Будівництво перевантажувального термінала у смт. Градизьк компанія планує завершити вже у червні поточного року.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.