Елеватори «НІБУЛОН» - нова візитівка Полтавщини

12 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбулись урочисті закладини нового перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» із відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.
12 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбулись урочисті закладини нового перевантажувального термінала ТОВ СП «НІБУЛОН» із відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

 

Засяяла надія

Елеваторний комплекс у смт. Градизьк стане четвертим об’єктом компанії, збудованим у рамках Інвестиційного проекту 2009-2010 рр. і першим річковим терміналом  у Полтавській області.

Привітав градижчан із цією визначною подією губернатор Полтавської області Валерій Михайлович Асадчев. В.М.Асадчев підкреслив історичність події, зазначивши, що будівництво нового елеватора «вдихне життя у придніпровський регіон».

«Компанія «НІБУЛОН» свого часу допомогла нам виходити з кризи, коли аграрії Полтавщини відчували потребу в реалізації сільгосппродукції. Завдяки цьому підприємству розбудована і диверсифікована вся інфраструктура зберігання зерна на найвищому європейському рівні. Таким чином вирішена колосальна проблема монополізації даної галузі. Цього року «НІБУЛОН» збудує 4 елеватори на Полтавщині. Полтавське зерно буде надійно збережене на довготривалий період, що надасть сільгоспвиробнику можливість вдало і успішно торгувати як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках». Губернатор зазначив, що даний об’єкт має «серйозно підняти доходи місцевого бюджету і самих градижчан, для яких будуть створені прекрасні робочі місця».

Під оплески гостей Валерій Михайлович передав генеральному директору ТОВ СП «НІБУЛОН», Герою України Олексію Опанасовичу Вадатурському Дозвіл на виконання будівельних робіт майбутнього річкового термінала філії «Градизьк».

На урочистих закладинах нового об’єкта були також присутні голови м. Глобине і с. Ромодан Миргородського району Полтавської обл., де минулого року в рамках інвестиційного проекту вже були зведені два потужних елеваторних комплекси.

За словами міського голови м. Глобине Сергія Олександровича Ковніра те, що на Глобинській землі з’явиться ще один сучасний термінал «НІБУЛОНа», є гарною новиною для всієї Полтавщини:  «Після відкриття елеватора компанії у м. Глобине, життя міста зовсім змінилося. Глобинчани побачили, що таке якість і швидкість роботи, добросовісність платника податків, гарні умови праці».

Підтримав оптимістичні настрої Сергія Олександровича  і селищний голова смт. Градизьк Василь Анатолійович Компнаієць: «Сьогодні ми маємо приклад людей, які звикли не просто говорити, а робити справу незважаючи на перешкоди. Близько року тягнулися організаційні роботи, оформлення дозвільних документів і нарешті тепер, у 1145-ту річницю першої історичної згадки нашого міста, засяяла надія відродження портового містечка Градизьк».

 

Фінішна пряма

Як зазначив генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О.Вадатурський: «Сьогодні компанія виходить на фінішну пряму по завершенню першого етапу будівництва елеваторних комплексів на Полтавщині. Після введення в експлуатацію елеваторів у Градизьку, Артемівці, Мар’янівці та Кременчуці Полтавщина отримає додаткових  500 тис. тонн елеваторних ємностей для збереження зернових та олійних культур. Полтавські аграрії зможуть без посередників напряму працювати з компанією, що має виходи на ринки збуту і кінцевих споживачів українського зерна по всьому світу. Це додатковий прибуток сільгоспвиробників, що забезпечить зростання цін на 50-70 грн. з тонни».

За словами Олексія Опанасовича на тих підприємствах, що були введені в експлуатацію на Полтавщині у жовтні минулого року (філії «Глобинська» і «Ромодан»),  вже заготовлено майже 100 тис. тонн зерна, а включно з «Решетилівським» елеватором –  більше 250 тонн зерна. І це лише за половину маркетингового року!

О.О.Вадатурський очікує, що річковий термінал у Градизьку буде введено в експлуатацію вже 15 червня. Таким чином збирання нового врожаю ознаменує відродження Дніпра як транспортної артерії. Інвестиції до аграрного сектору України стануть вигіднішим.  

«Кошти на будівництво елеваторів у м. Глобине і Ромодан були виділені урядом Данії через Датський Експортно-кредитний фонд.  Сьогодні  під гарантію датського уряду цей фонд виділяє нам ще 20 млн. євро для ведення будівництва в смт. Градизьк. Маючи надійний авторитет, наша компанія співпрацює з передовими світовими фінансовими структурами, інвестуючи в економіку України. Це передусім Європейський банк реконструкції та розвитку, Світовий банк, а також французькі, швейцарські, голландські, американські, канадські банки. У непрості часи фінансової кризи нашій компанії довірили фінанси для втілення у життя нашого Інвестиційного проекту. Ми інвестуємо в Україну і справляємось з цим фінансовим навантаженням, бо знаємо, що  наші люди хочуть працювати. Ми потрібні на Україні, наші елеватори потрібні аграрному сектору. Для нас немає фінансової кризи. У нас є лише криза часу. Переконаний, що життя місцевого населення з нашим приходом теж зміниться на краще, ми дамо нові робочі місця, наші спеціалісти продемонструють майстер-клас темпу і якості будівництва», - підкреслив О.О.Вадатурський.

 

«Нове золото»

Під час демонстрації проекту майбутнього об’єкта усім присутнім Валерій Михайлович Асадчев зазначив: «Полтавщина – регіон із давньою історією, що має свої символи: мальовничі будівлі, Сорочинський ярмарок тощо. Переконаний, що силуети сучасних «НІБУЛОНівських» елеваторів теж стануть окрасою і символом Полтавської землі. Це вже візитівка Полтавщини».

Валерій Михайлович поділився своїм баченням стратегічного розвитку світового господарства, назвавши сільськогосподарську продукцію «новим золотом» в умовах швидких темпів росту населення і глобальної нестачі ресурсів. «Сьогоднішній день є визначною датою в історії Полтавщини. На ваших очах розпочинається реалізація програми реанімації Дніпра як судноплавної магістралі. В цю програму вкладається великий капітал, що дасть ефект мультиплікатора і відгукнеться колосальними інвестиціями. Думаю, що скоро ми з Олексієм Опанасовичем замислимось над створенням великого порту, що буде спеціалізуватись не лише на відвантаженні зернових культур, а й контейнерних вантажів», - зазначив В.М.Асадчев.

Спілкуючись з пресою, О.О. Вадатурський підкреслив економічну ефективність інвестицій компанії для сільськогосподарського сектора України: «НІБУЛОН» - лідер в аграрному секторі України, Полтавщина – лідер із виробництва сільськогосподарської продукції на Україні. Недарма лідери сьогодні об’єднались, щоб показати приклад вкладання коштів у сільськогосподарську галузь країни. Переконаний, що інвестиції в аграрний сектор – це локомотив економіки держави. В ході реалізації нашого інвестиційного проекту у Полтавщину буде інвестовано більше 60 млн. дол. Економічний ефект, що ми очікуємо, - більше 4 млрд. грн. для аграрного сектора лівобережної України».

Сьогодні Полтавщина отримала потужного інвестора, що націлений на відродження української навігації та сільського господарства. Історично і географічно так склалося, що Україна має стати світовою житницею. Компанія «НІБУЛОН» мужньо націлена на розкриття цього великого потенціалу нашої держави, підняття статусу України в міжнародній економіці.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.