Черговий будівельний тріумф «НІБУЛОНа»

18 червня в Градизьку було проведено заключну оперативну нараду. Представники всіх підрядних організацій та О.О. Вадатурський пройшлися по будівельному майданчику – і з приємністю відмітили, що будівництво успішно завершено до наміченої дати.

Під час будівництва перевантажувального термінала відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» у м. Градизьку (Полтавська обл.) компанії не раз доводила, що всі монтажно-будівельні роботи будуть виконані в строк, до чітко названих строків.

Аби переконатися у цьому, можете звернутися до попередніх фоторепортажів про етапи будівництва елеватора, до друкованих та електронних видань, що висвітлювали цей процес. І ви одразу побачите, що строку до 15 червня – на коли було намічено завершення монтажно-будівельних робіт – «НІБУЛОН» із партнерами-будівельниками з честю вкотре дотрималися.

18 червня в Градизьку було проведено оперативну нараду – заключну перед урочистим відкриттям термінала. Під час наради представники всіх підрядних організацій, задіяних на цьому об’єкті (а це понад 40 компаній!) та генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О. Вадатурський пройшлися по будівельному майданчику – і з приємністю відмітили, що їхня спільна праця дала свої плоди і будівництво успішно завершено до наміченої дати.

Також під час наради О.О. Вадатурський виразив вдячність всім підрядним організаціям за серйозну, натхненну, звитяжну працю та відмітив, що їхній труд – це важливий елемент в реалізації інвестиційної програми підприємства з відродження судноплавства по Дніпру, Південному Бугу та іншим річкам України.

Зупинився О.О. Вадатурський і на подальших інвестиційних планах компанії, зокрема на процесі перемовин щодо перспектив будівництва в Україні; з гордістю розповів про отримання «НІБУЛОНом» кредиту в сумі 50 млн. доларів США від ЄБРР.

Відтак будівництво термінала в Градизьку завершено! Якщо хтось має сумніви – нехай перегляне фото і переконається на власні очі.

Дата святкового відкриття перевантажувального об’єкта буде оголошена додатково.

«НІБУЛОН» має сподівання, що урочистості відвідають високопоставлені гості з Києва. Адже подібний візит матиме позитивний ефект не лише для аграріїв Полтавщини, а й усієї України.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.