Сьогодні на філії «Голопристанська» розпочались загальнобудівельні роботи

На будівельному майданчику в Голій Пристані продовжує кипіти робота над будівництвом чергового сучасного та потужного перевантажувального термінала лідера українського аграрного ринку – компанії «НІБУЛОН».

Так, 3 березня тут відбулась чергова виробнича нарада під керівництвом генерального директора ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексія Вадатурського та за участю його заступника з будівництва C. Беседіна, Голопристанського міського голови О. Бабича, фахівців компанії та керівників підрядних організацій.

Будівельники завершують підготовчі роботи і сьогодні приступають до першого етапу загальнобудівельних робіт.  Пальні основи під фундаменти більшості технологічних та допоміжних об’єктів термінала вже улаштовані, а на деяких з них навіть розпочалося будівництво фундаменту. Зокрема, будівельники почали зводити фундаменти адміністративно-лабораторного корпусу, операторської, робочої вежі, зерносховищ та санвузлів. За словами генерального директора компанії, до середини квітня підрядники мають виконати фундамент під автомобілерозвантажувач і передати об’єкт  металістам для монтажу металоконструкцій.

Також на підприємстві завершено прокладання тимчасових електричних мереж для  освітлення будівельного майданчика та електропостачання будівельних організацій та механізмів, що на сьогодні забезпечується власними дизель-генераторними електростанціями. Отож тепер завдяки освітленню всієї  території будівництва,  підрядні організації можуть працювати цілодобово, що допоможе кому потрібно надолужити відставання в будівництві або швидше виконати узгоджені договорами роботи та приступити до виконання нових. За словами головного енергетика ТОВ СП «НІБУЛОН» Юрія Тягунова, представники ПАТ «ЕК "Херсонобленерго"» вже провели первинне обстеження тимчасової трансформаторної підстанції філії «Голопристанська». Після підписання відповідних документів, мережі електропостачання будуть підключені до системи електропостачання Херсонобленерго.

Щодо того, чи не заважатиме шум від будівництва місцевим жителям, Голопристанський міський голова Олександр Бабич повідомив, що звітуючи минулого місяця перед громадою, він особисто вибачився за такі тимчасові незручності.  Люди з порозумінням до цього віднеслись, адже поява такого підприємства – це не тільки більше сотні нових робочих місць, а й додаткові надходження в місцевий бюджет.

Невдовзі на будівельному майданчику розпочнеться також будівництво місця для відстою автотранспорту. Як зауважив під час наради Олексій Вадатурський, це одне з першочергових завдань, адже коли постачальники почнуть привозити обладнання, потрібне буде місце для його складування.

Наприкінці наради керівники звернулися до мера Голої Пристані з проханням допомогти у розселенні людей, задіяних у будівництві перевантажувального термінала,  у приватному секторі. Вислухавши їх, Олександр Бабич пообіцяв допомогти у вирішенні цього питання.

Тим часом відділ капітального будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» продовжує проводити відкриті тендери на виконання будівельних робіт зі зведення термінала, а  на майданчик постійно приїжджають представники будівельних організацій з різних областей України.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.