Нові можливості філії «Голопристанська»

Тепер херсонське підприємство компанії «НІБУЛОН» може прийняти та одночасно зберігати 97,9 тис. тонн збіжжя, адже збудовані додаткові ємності для зберігання зерна уже прийняті в експлуатацію та повністю готові до роботи. А загальний обсяг потужностей для зберігання зерна компанії «НІБУЛОН» складає 2,25 млн тонн, що є найбільшим в Україні!

Потужний перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» у Херсонській області працює усього три роки, і за цей час прийнято уже близько 830 тис. тонн збіжжя. З кожним роком попит на якісні послуги підприємства лише ріс, зросла і кількість сільгоспвиробників-партнерів. Щоб задовільнити потреби аграріїв регіону, «НІБУЛОН»  збільшив потужності зі зберігання зерна філії «Голопристанська» на 21,9 тис. тонн. Тепер цей річковий перевантажувальний термінал є найбільшим серед підприємств компанії на Херсонщині з одночасною можливістю зберігання збіжжя у 97,9 тис. тонн. Його робота збільшить річний обсяг перевантажень та зменшить завантаженість українських автошляхів.

Сьогодні філія «Голопристанська» разом з новим приєднаним та випробуваним комплексом працює на повну,  продовжуючи переорієнтовувати зернові вантажопотоки регіону на водний транспорт. Найближчими днями розпочнуть роботу й додаткові ємності, адже до філії річкою уже прямують 4 тис. тонн пшениці, які будуть передані на зберігання. 

Сучасний перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» (м. Гола Пристань Херсонської обл.) надає повний комплекс послуг із закупівлі зернових і олійних культур та складського зберігання сільгосппродукції, тому запрошуємо до співпраці усіх, хто бажає отримати якісні послуги та насправді європейський рівень обслуговування. Бути партнером «НІБУЛОНа» вигідно та зручно!

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

(050) 394-03-86 – директор філії Микола Іванович Мягченко 

(0512) 58-04-03 – відділ закупок (з питань укладення та супроводу договорів поставки, фінансові питання); 

(0512) 58-04-17 – торговий відділ (консультації щодо закупівлі та зберігання сільськогосподарської продукції).

 

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.