На будівельному майданчику в Голій Пристані у розпалі монтаж металоконструкцій

Минулий тиждень був плідним для лідера українського зернового ринку сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН».

Так, 6 квітня  суднобудівно-судноремонтний завод  компанії урочисто спустив на воду новий модернізований буксир, названий на честь  відомого миколаївського суднобудівника Юрія Макарова, а вже наступного дня відбулися урочистості з нагоди відкриття збудованого і реконструйованого комплексу очисних споруд у с.Біленьке Запорізької області.

Однак паралельно із будівництвом перевантажувального термінала в Запорізькій області «НІБУЛОН» будує такий же потужний об’єкт у Голій Пристані Херсонської області, де  8 квітня традиційно відбулася виробнича нарада під керівництвом генерального директора компанії О. Вадатурського.

Як завжди спершу учасники наради  у складі фахівців компанії та представників підрядних організацій ретельно оглянули весь будівельний майданчик, на якому, дійсно, як гриби після дощу, виросли будівлі основних об’єктів високотехнологічного підприємства.

«За останній тиждень зроблено дуже багато. Кожного тижня  прогрес  очевидний.  На сьогодні вже завершено будівництво  вагової, добігають кінця  оздоблювальні роботи, отож  до кінця тижня цей об’єкт буде здано в експлуатацію, а підрядна організація приступить до інших робіт. Також  практично закінчено зведення трансформаторної підстанції та другого поверху адміністративно-лабораторного корпусу. Вигнані стіни сучасної їдальні, установлені необхідні металоконструкції, вставляються  вікна і двері та розпочинаються вже внутрішні оздоблювальні роботи», - підсумував після огляду будівельного майданчика генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О. Вадатурський.

Зараз на будівництві всі підрядники підштовхують один одного: будівельників підштовхують уже металісти, яким  необхідне місце для складання металоконструкцій, а останніх, у свою чергу, – постачальники обладнання. Перші партії  обладнання від швейцарської фірми BUHLER GmBh та датської  Cimbria Unigrain A/S вже отримані. До 1 травня буде отримано 100 % технологічного устаткування.

Закінчуються роботи зі зведення фундаментів для ємностей. На сьогодні приїхали вже металісти для монтажу ємностей, 18 квітня прибудуть металоконструкції для автомобілерозвантажувача. Повним ходом йде монтаж металоконструкцій робочої вежі, що буде найвищою точкою в цій окрузі.  Для зведення цього об’єкта потрібно було збудувати фундамент, який нижче рівня річки Конки на 3 м.

«Це були надскладні роботи, які зробила херсонська компанія «Олеся», яка, до речі, є однією з найкращих компаній на будівництві. На її плечі тут лягли найскладніші роботи, і вона з ними успішно справляється», - відмітив Олексій Опанасович.

Отож будівельний майданчик все зменшується, а кількість підрядних організацій і робітників збільшується. Майданчик перетворюється на справжній мурашник.

Підсумовуючи сказане на нараді, О. Вадатурський зауважив, що він задоволений темпами та якістю виконання робіт, отож не сумнівається, що об’єкт буде введено в експлуатацію вчасно і урочисто, в присутності поважних гостей, у тому числі, послів різних країн, які при особистій розмові з генеральним директором компанії виявили бажання відвідати новозбудований термінал у Голій Пристані.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.