ПРЕС-РЕЛІЗ: ПРЕС-РЕЛІЗ: Урочисте відкриття філії "Глобинська"

30 жовтня 2009 року відбудеться урочисте відкриття нового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур у м. Глобине Глобинського району Полтавської області.

30 жовтня 2009 року відбудеться урочисте відкриття нового комплексу ТОВ СП «НІБУЛОН» з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур у м. Глобине Глобинського району Полтавської області.

Будівництво даного елеватора стало логічним продовженням розширення присутності компанії у даному регіоні. Показавши себе як відповідальна, чесна та стабільна компанія, «НІБУЛОН» був з радістю зустрінутий у своїх начиннях місцевою владою, жителями, бізнес-партнерами – як жаданий та надійний партнер.

Новозбудований сучасний та повністю механізований й автоматизований комплекс є масштабним та високотехнологічним проектом, складним за своєю реалізацією. Та завдяки професіоналізмові спеціалістів ТОВ СП «НІБУЛОН» на чолі з його генеральним директором, Героєм України О.О. Вадатурським, злагодженій роботі підрядних організацій  комплекс був зведений в максимально короткі терміни – липень-жовтень 2009 року.

Щодо технічних характеристик нового елеватора, то об’єм зберігання зерна складає 66 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу, потужність по прийманню та відвантаженню на залізничний транспорт – 5 тис. тонн на добу. Площа загальної ділянки, на якій розташовано комплекс, складає 4,95 гектара.

Будівництво комплексу є масштабним проектом. Введення його в експлуатацію дозволило компанії, окрім задоволення власних бізнес-інтересів, створити 60 нових робочих місць. При цьому не варто забувати про інші добрі вчинки «НІБУЛОНу» на новоосвоєній землі: місту подаровано майданчик для відпочинку, облаштовано територію навкруги елеватора, розчищено озеро; надається допомога навчальним закладам, малозабезпеченим сім’ям.

Але повернемося власне до комплексу. Такий могутній об’єкт ніколи би не був зведений без професіоналізму підрядних організацій. А участь в спорудженні комплексу брали будівельні підприємства, які є надійними та перевіреними партнерами «НІБУЛОНу». Зокрема, фундаменти під ємкості встановлювали «Жилбуд-НІКО» (Миколаїв), «Монолітспецбуд» (Миколаїв), «Кременчукнафтохімбуд-Інвест» (Кременчук), «Універсал» (Миколаїв); автомобілерозвантажувач був зведений силами «Жилбуд-НІКО» (Миколаїв) та «Панмонтажспецбуд» (Миколаїв); вагова та автомобільні ваги були у вмілих руках спеціалістів із фірми «Булат» (Чернівці) та «Промінжиніринг» (Полтава); адміністративно-лабораторний корпус зводили працівники Глобинського райагробуду та «Полтавагазпром».

Монтажем ємностей для зберігання зерна займалася миколаївська фірма «Універсал» та фірма «Кременчукнафтохімбуд» (Кременчук). Норійну башту та все транспортне обладнання змонтували спеціалісти кременчуцької фірми «Стел». Фірма «Полтаваспецмонтаж» виконала монтаж автомобілерозвантажувачів та обладнання для відвантаження на залізничний транспорт. Монтажем аспіраційного обладнання займалася миколаївська фірма «Солві».

Але щоб елеватор запрацював, він має бути обладнаний! Цікаво, що обладнання на елеватор постачалося також інтернаціональним складом компаній. Зокрема, транспортне обладнання (норії та транспортери) постачалося компанією «CIMBRIA UNIGRAIN A/S» (Данія); німецька фірма «SCHMIDT-SEEGER AG» постачала зерноочисне обладнання (сепаратори та скальператори); сушарки були придбані у фірми «MATHEWS COMPANY» (США); аспіраційне обладнання (фільтри для очищення повітря на автомобілерозвантажувачах та на зерноочисному обладнанні) постачалалося фірмою „SIMATEK A/S” (Данія).

Ємності для зберігання зерна із обсягом 5,5 тис. тонн та 2,5 тис. тонн постачала фірма «SYMAGА» (Іспанія). Миколаївська фірма «Лорд» постачала ємності для вентилювання вологого зерна. Автомобілерозвантажувачі були придбані у «Калинівського машзаводу» (Україна) та у «Кропоткінського машинобудівного заводу» (Росія).

Цікавий факт: вартість одного лише транспортного обладнання сягає понад мільйон доларів! А одна лише сушарка (а їх на комплексі дві), наприклад, коштує близько 250 тис. доларів! А всього під час будівництва об’єми витрат на обладнання сягнули понад 27 млн. гривень!

Не залишилися осторонь і вітчизняні виробники. Так, в рамках співпраці компанії та заводу «Продмаш» (м. Дніпропетровськ) останній постачав вентиляційні канали для зерносховищ – чи не найважливіших складових комплексу. Місія, погодьтеся, відповідальна і нелегка, але завод із гідністю з нею впорався – зміг виготовити комплектувальні матеріали за якихось 10 днів! Як зазначила директор заводу Т. Довженко, «співпраця із найбільшим українським виробником та експортером сільськогосподарської продукції – НІБУЛОНом – для нашого заводу дуже престижна. До свого 80-річчя завод має достатній досвід, аби наша продукція відповідала найкращим світовим аналогам аналогам, а по термінам виконання замовлення та по ціні була доступна споживачеві».

Натомість генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» О.О. Вадатурський повідомив, що вентиляційні канали для зерносховищ – ноу-хау «НІБУЛОНу». Спеціалісти компанії та заводу спільними зусиллями розробляли конструкторську документацію на продукцію.

Про масштабність будівництва свідчить також і кількість задіяних спеціалістів. Так, наприклад, із 620 працівників фірми «ДАЕМ» на об’єкті були задіяні 280 чоловік; із 240 працівників фірми «Полтаваспецмонтаж» – 125 чоловік. Виплати підрядним організаціям за монтажні та будівельні роботи склали понад 58 млн. гривень!

Варто відмітити й інші цікаві факти з історії будівництва комплексу. Так, площа бетонного покриття комплексу склала біля 6400 кв. м; довжина водопроводу сягає 1300 м, каналізації – 1000 м. На території комплексу встановлено 66 освітлювальних опор – як-то кажуть, і сонця не потрібно! Загальна площа аспіраційних мереж склала біля 1000 кв. м. Під час будівництва територія комплексу «прийняла» у себе майже 6000 куб. м бетону!

Зведення комплексу у м. Глобине є логічним етапом у реалізації наймасштабнішого за всю історію компанії інвестиційного проекту вартістю 150 млн. доларів США, який  загалом включає будівництво елеваторів та власного флоту.

Створення власного флоту для ТОВ СП «НІБУЛОН» – це будівництво 24 несамохідних суден змішаного («ріка-море») плавання, дедвейтом 108 тис. тонн; будівництво 14 морських і річкових буксирів. Відтак реалізація проект дасть можливість відродити судноплавство по Дніпру – головній водній артерії України – від самого його верхів`я і до низу.

Нарощування виробничих потужностей – це також і будівництво восьми елеваторів і річкових терміналів. Загальний обсяг елеваторних ємностей першої черги, запланованих до вводу до кінця 2009 року, складе 300 тис. тонн. До першого липня 2010 року, з урахуванням елеваторних ємностей другої черги, цей обсяг зросте вдвічі. Будівництво вже ведеться в Полтавській, Черкаській, Запорізькій областях, а також планується у Дніпропетровській області.

Реалізація даного інвестиційного проекту сприятиме поверненню України до числа міжнародних торгівельних лідерів.

***

Завершення будівництва – це завжди свято. А зведення сучасного комплексу за фантастично короткі терміни – це свято особливе: і для компанії «НІБУЛОН», і для всього Полтавського регіону, і для України в цілому.

Чесний та серйозний бізнес – ось запорука успішності нашої країни і кожного її громадянина зокрема. Запрошуємо Вас прийняти участь у святі і розділити з нами радість звершень, перейнятися атмосферою добра та віри у майбутнє України!

 

Для довідки:

На сьогодні до складу ТОВ СП "НІБУЛОН" входять 36 філій, розташованих у  11 регіонах України. 25 тис. землевласників довірили компанії угіддя загальною площею більше 70 тис. га. Підприємством закуповується найновіша іноземного виробництва с/г техніка, апробуються найкращі вітчизняні та закордонні сорти насіння, постійно удосконалюється агротехнологія.

У компанії  працює 3,5 тисячі чоловік, середній вік яких  – 29 років. ТОВ СП "НІБУЛОН" підтримує зв`язок з 14 ВНЗ. Оновлення колективу за рахунок молодих високоосвічених кадрів – один з факторів успіху, тому що компанія з довірою ставиться до молоді та надає їй можливість для самореалізації та подальшого розвитку.

ТОВ СП "НІБУЛОН" слідує принципам соціальної відповідальності бізнесу. Підприємство приділяє серйозну увагу  переоснащенню шкіл. Для медичних  закладів закупається найсучасніше обладнання, яке дозволить здійснити суттєвий прорив у лікуванні багатьох тяжких захворювань.

З дня заснування компанію очолює Олексій Опанасович Вадатурський – генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН». За досягнення в роботі О.О. Вадатурського відзначено численними нагородами.

16 листопада 2007 року Олексій Опанасович Вадатурський удостоєний найвищої державної нагороди – звання «Герой України», із врученням ордена Держави.

 

54030, м. Миколаїв, вул. Фалєєвська, 9-б,

тел.: (0512) 37-23-44, 58-04-04, факс 58-04-05, 50-01-91

www.nibulon.com    mail1@nibulon.com.ua

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.