Стан будівництва філії «Денихівська» на 24.11.2011

Остання виробнича нарада, стовідсоткова готовність! 24 листопада 2011 року у філії «Денихівська» відбулася остання виробнича нарада, яка стосувалася питань підготовки комплексу до урочистого введення в експлуатацію.

Ми вдячні всім тим підрядним організаціям, які відгукнулися, підтримали нас своїми ударними темпами роботи – будьте певні, «НІБУЛОН» також з гідністю виконає свої зобов’язання і преміює найкращих.

Зведення елеватора філії «Денихівська» – це чергова перемога компанії, яка вкотре засвідчує її клас та високий рівень професіоналізму колективу. Менше трьох місяців знадобилося, аби звести сучасний високотехнологічний комплекс, який вражає своїм оснащенням та сучасністю. Зведення об’єкта потребувало від всіх будівельників та «НІБУЛОНівської» команди великої відповідальності та професіоналізму: було забито майже 2500 паль, укладено 9100 куб. м монолітного бетону, зварено 670 тонн арматури; виготовлено та змонтовано 3200 тонн металоконструкцій; металопрофілем обшито понад 7200 кв. м поверхні! Одну з ключових ролей у перемозі зіграли професіоналізм, наполегливість молодої команди філії, середній вік працівників якої становить 26 років!

І строки, і масштаби ви можете оцінити, переглянувши даний та попередні фоторепортажі про хід будівництва об’єкта. Вже зараз комплекс та вся «НІБУЛОНівська» команда знаходяться в очікуванні урочистого введення в експлуатацію та приймання першого зерна! Вже сьогодні елеватор здатен прийняти сільськогосподарську продукцію, забезпечивши аграріям Київщини справедливу ціну за продукцію, дозволивши їм покращити логістику реалізації.

Як зазначає генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський: «Мені щодня телефонують керівники аграрних господарств Київщини, цікавляться, коли вже зможуть везти зерно на наш новенький елеватор. Я їх запрошую на урочисте відкриття комплексу – аби і свято відвідати, і сільськогосподарську продукцію на елеватор здати».

Елеватор вирізняється своїм благоустроєм, бездоганним зовнішнім виглядом: для благоустрою території бетоном покрито понад 16200 кв. м території, вкладено майже 2050 кв. м тротуарної плитки, газоном засіяно 30500 кв. м площі. Особливістю об’єкта є зелені насадження – 123 дерева та 700 кущів. На території підприємства функціонують два фонтани – і це знову-таки менш ніж за три місяці! З приходом весни і настанням тепла, коли всі насадження зазеленіють, комплекс буде взагалі не впізнати!

Компанія не залишилася осторонь і соціальних проблем селища, відтак виконавши побажання губернатора, місцевих жителів – реалізували план соціальної відповідальності. Місцева громада вже отримала від компанії «НІБУЛОН» майже 3,4 млн. грн. для вирішення соціальних питань. Завдяки цим коштам вже виконані такі роботи: повністю реконструйований місцевий стадіон; місцева школа отримала два інтерактивних класи (хімії та інформатики) і відремонтований фасадний вхід; у місцевих дошкільних навчальних закладах «Світанок» та «Веселка» встановлені вікна та двері, проведений ремонт котельні; наразі виконуються роботи по освітленню вулиць селища, ремонту водонапірної башти, розробляється генеральний план села тощо.

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.