Стан будівництва філії «Денихівська» на 17.11.2011

Ось і фінішує зведення сучасного європейського елеваторного комплексу на Київщині. Перша «НІБУЛОНівська» ластівка готується до свого старту в самому серці України. Будівництво, яке тривало менше двох місяців, добігає свого кінця.

Остання виробнича нарада на майданчику, як завжди, відбулася у четвер – 17 листопада 2011 року. Керівники підрядних організацій, чиї будівельники з’їхалися сюди зі всієї України, востаннє звітували за виконану роботу, складали графіки робіт на останній тиждень. Участь у нараді також традиційно взяли керівництво «НІБУЛОНа» (на чолі з генеральним директором Олексієм Вадатурським) та представники місцевої влади (голова Тетіївської РДА Іван Микалюк та Денихівський селищний голова Віталій Самозван).

Останній тиждень робіт вимагатиме від будівельників великої віддачі та наснаги, але «НІБУЛОНівська» команда вірить у своїх партнерів та переконана – вони не підведуть.

Тож, більшість робіт на майданчику виконано, більшість будівельних організацій покинули об’єкт. Для тих, хто ще продовжує працювати, на останній тиждень складено чіткий план фінальних робіт.

20.11.2011 – «ПолтаваСпецМонтаж» завершує монтаж металоконструкцій. Того ж дня абсолютно всі будівельні крани полишать майданчик.

20.11.2011 – «ПДСП-10» прокладає до кінця потоково-транспортну лінії на об’єкті.

Слідом за «ПДСП-10» фірма «Вінницька якість» до 22.11.2011 фінішує із монтажем транспортерів.

Підприємства «Укрбауер» та «Дронго» до 22.11.2011 виконають благоустрій території, зокрема працівники першого забетонують 2700 кв.м. території.

«РКСУ» також до 22.11.2011 завершить укладання тротуарної плитки.

У благоустрої території місцевим працівникам допомагатимуть фахівці інших «НІБУЛОНівських» філій, зокрема із Миколаївського регіону – загалом понад 70 чоловік. Ми вдячні їм за те, що відгукнулися і прийшли на допомогу своїм молодим колегам із філії «Тетерів».

Лабораторія підприємства, яка наразі вже облаштована, 21.11.2011 пройде атестацію.

Тож до 23.11.2011 буде отримано сертифікат відповідності об’єкта.

Найближчими днями відбудеться урочисте введення в експлуатацію елеваторного комплексу філії «Денихівська». На урочистості запрошені керівництво держави, наші іноземні партнери, місцева влади на чолі із головою Київської ОДА Анатолієм Присяжнюком. Ми вдячні місцевій владі та зокрема губернатору за сприяння та створення належних умов для роботи.

Наразі дата проведення заходу узгоджується. Про точну дату урочистостей ми попередимо заздалегідь.

А наразі до вашої уваги фоторепортаж, який засвідчить вам про фінальну стадію готовності об’єкту. Будьте певні, що вже через тиждень, у день відкриття ви зовсім не впізнаєте даний елеваторний комплекс!

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.