Стан будівництва філії «Денихівська» на 10.11.2011

Будівництво сучасного елеваторного комплексу на Київщині поступово добігає кінця. Чергова виробнича нарада на майданчику наближує дату введення об’єкта в експлуатацію рівно на тиждень.

Мабуть, одна з передостанніх нарад на майданчику відбулася 10 листопада 2011 року. Вона проходила в дусі суперництва, азарту, адже партнери, які приймали участь у зведенні елеватора на Житомирщині (філія «Тетерів») вже готувалися до урочистостей з нагоди завершення будівництва. Тому на київській землі кожен бажав і нині сповнений бажання щонайшвидше, в строки завершити роботи, аби не пасти задніх та не соромитися перед колегами.

Участь в нараді традиційно взяли керівники підрядних організацій, керівництво компанії «НІБУЛОН», місцева влада. За кілька годин, протягом яких оглядався будівельний майданчик, було проаналізовано темпи виконання робіт на кожному квадратному метрі. І знову-таки традиційно за результатами огляду, бесіди із керівниками підрядних організацій було розроблено графік виконання робіт (вже один з передостанніх) на наступний тиждень.

13.11.2011 – «Висотник» завершить монтажні роботи і вивезе техніку (зокрема, крани) із майданчика.
 
13.11.2011 – «Центр каркасного будівництва» завершить роботи із зведення автомобілерозвантажувача.
 
13.11.2011 – «Транссвіт» виконає роботи зі зведення резервуара-випаровувача.
 
15.11.2011 – «Полтаваспецмонтаж» завершить монтажні роботи.
 
15.11.2011 – «Дронго» виконає внутрішні роботи в адміністративно-лабораторному комплексі, зокрема встановить меблі, поклеїть шпалери тощо. Того ж дня буде розпочато підготовку лабораторії до атестації.
 
15.11.2011 – «Монтажспецконструкція» завершить роботи із монтажу галерей активного вентилювання.
 
15.11.2011 – світловий ефект на майданчику забезпечить «Архіз», встановивши до кінця опори зовнішнього освітлення.
 
15.11.2011 – миколаївська фірма «БАГВАМ» виконає сантехнічні роботи у будівлях.
 
15.11.2011 – «ПДСП-10» завершить монтаж верхніх та нижніх галерей.
 
17.11.2011 – «Кристал-2007» завершить роботи у пожежному депо та до кінця встановить зовнішню огорожу на території.
 
17.11.2011 – «Вінницька якість» змонтує ланцюгові конвеєри.
 
Приємною звісткою під час наради стала новина, що фірма «Булат» здала держкомісії автомобільні ваги. Загалом це вже 25 ваговий комплекс, який фірма виконує для «НІБУЛОНа»!
 
Силами підрядних організацій та місцевих жителів триває облаштування території підприємства. Зокрема, висаджується березовий гай. Всі роботи із благоустрою завершаться 17.11.2011.
 
Звертаючись до керівників підрядних організацій, генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський зазначив: «Я викажу загальну думку: всі ми разом віддаємо усі сили, аби завершити основний комплекс робіт до 17.11.2011. Вже до 22.11.2011 ми маємо з вами отримати сертифікат відповідності, який означатиме, що елеваторний комплекс цілком готовий до роботи та приймання кукурудзи цьогорічного врожаю – відтак вже можливе урочисте введення його в експлуатацію. І я не бачу жодних причин, які би могли нам завадити у цьому».

Усі права захищені © 2021 ТОВ СП «НІБУЛОН»

ТОВ СП «НІБУЛОН» володіє авторськими правами на матеріали (тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, скріншоти, скан-копії, відео, аудіо тощо), які розміщені на вебсторінках його вебсайту (nibulon.com), якщо не зазначено інше.
Під час використання матеріалів, розміщених на вебсторінках вебсайту ТОВ СП «НІБУЛОН» (nibulon.com), обов`язковим є зазначення прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання безпосередньо на nibulon.com. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.